_

TRIUMF 500G ORZECHY PIORĄCE ORZECHY

Numer artykułu: 66248519

Marka: Triumf

Zastosowanie: Do prania ręcznego jak i w pralce, niezależnie od temperatury prania.
Sposób użycia: Od 3 do 5 orzechów włożyć do bawełnianego woreczka, dołączonego do opakowania . zawiązać szczelnie woreczek i umieścić w bębnie pralki wraz z praniem. przy temp.30°c-40°c można użyć te same orzechy kilkakrotnie(2-4 razy).
Dozowanie: Zastosowanie jako środek do prania, szampon, płyn do mycia naczyń, mydło w płynie, środek do zwalaczanie i odstraszania szkodników, środek do czyszczenia biżuterii i sztućców.
Inne właściwości: Biodegradowalny;do prania ubranek niemowlęcych i dziecięcych;do tkanin delikatnych;hipoalergiczny;nie zawiera fosforanów
Wymiar opakowania jednostkowego (SxWxG): 15,5 x 18,5 x 9,5 cm
zobacz więcej »

Oceny klientów  Dodaj opinię

19.67
1 szt. z VAT
15.99 PLN netto
Koszt dostawy: 9.99 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

TRIUMF 500G ORZECHY PIORĄCE ORZECHY

TRIUMF 500G ORZECHY PIORĄCE ORZECHY
TRIUMF 500G ORZECHY PIORĄCE ORZECHY

Opis szczegółowy TRIUMF 500G ORZECHY PIORĄCE ORZECHY

Orzechy piorące są uprawiane w regionach himalajów, gwarantując produkt bez pestycydów i bez nawozów. Skorupki z azjatyckiego drzewa „sapindus trifollatus“ wskazują wysoką zawartość saponiny. W kontakcie z wodą dostarczają one dla prania aktywne i łagodne ługi. Łupiny orzecha piorącego sa pełnowartościowym, 100% biologicznym i bardzo delikatnym środkiem piorącym do prania ręcznego jak i w pralce, niezależnie od temperatury prania. Orzechy piorące jako ekologiczny środek szczególnie dedykowany jest dla ludzi z chorobami skóry i alergików.
pokaż wszystko

Parametry produktu TRIUMF 500G ORZECHY PIORĄCE ORZECHY

Zastosowanie Do prania ręcznego jak i w pralce, niezależnie od temperatury prania.
Sposób użycia Od 3 do 5 orzechów włożyć do bawełnianego woreczka, dołączonego do opakowania . zawiązać szczelnie woreczek i umieścić w bębnie pralki wraz z praniem. przy temp.30°c-40°c można użyć te same orzechy kilkakrotnie(2-4 razy).
Dozowanie Zastosowanie jako środek do prania, szampon, płyn do mycia naczyń, mydło w płynie, środek do zwalaczanie i odstraszania szkodników, środek do czyszczenia biżuterii i sztućców.
Inne właściwości Biodegradowalny;do prania ubranek niemowlęcych i dziecięcych;do tkanin delikatnych;hipoalergiczny;nie zawiera fosforanów
Wymiar opakowania jednostkowego (SxWxG) 15,5 x 18,5 x 9,5 cm
Skład Sapindus mukorossi
pokaż wszystko

Opinie i recenzje klientów o TRIUMF 500G ORZECHY PIORĄCE ORZECHY

5
1 opinia
Dodaj własną opinię

Produkty polecane