_

GRILL GAZOWY CROWN 590

GRILL GAZOWY CROWN 590

GRILL GAZOWY CROWN 590
GRILL GAZOWY CROWN 590
GRILL GAZOWY CROWN 590
Grill gazowy Crown™ 590 dostarcza moc na każdym centymetrze swojej powierzchni, polubisz go za intuicyjną obsługę. Nie tylko masz możliwość przygotowywania potraw w różnych temperaturach w poszczególnych strefach grilla, ale również posiadasz wygodę korzystania z całej powierzchni rusztów do grillowania. Na tak wyposażonym grillu możesz przyrządzić wszystko na co masz ochotę począwszy od soczystego mięsa lub chrupiących warzyw, a skończywszy na wyśmienitym deserze.
Aromatyzery Flav-R-Wave™ - opatentowany system dzięki któremu uzyskujemy unikalny i doskonały smak potraw z grilla. Pokrywają one przestrzeń między palnikami a rusztem, zapewniają równomierne rozprowadzenie ciepła oraz odparowanie skapujących soków i tłuszczu do potraw. Dodatkowo zapobiegają przypalaniu się potraw oraz pomagają utrzymać temperaturę w piekarniku.
Ruszt Żeliwny - ten jednostronny ruszt szybko się nagrzewa i doskonale zatrzymuje ciepło. Jest to przydatne szczególnie gdy grillowane potrawy wymagają od razu wysokiej temperatury. Łatwo utrzymasz je w czystości oraz konserwacji co czyni je doskonałymi w codziennym użytkowaniu.
Zestaw rożna obrotowego - składa się z palnika do rożna, który umieszczony jest w tylnej części piekarnika, silnika elektrycznego a także pręta z kolcami, który służy do mocowania mięsa oraz zestawu do wyważania. Dzięki temu zestawowi jesteś w stanie upiec np. chrupiącego kurczaka lub udziec.
Elektroniczna zapalarka - pozwoli Ci odpalić Twojego grilla w ułamek sekundy tuż po wciśnięciu jednego przycisku.
Zawory Linear-Flow™ - umożliwiają precyzyjną kontrolę temperatury, dzięki czemu grill jest rozgrzany zawsze dokładnie tak, jak potrzebujesz. Każdy z palników posiada swoje pokrętło co umożliwia grillowanie pośrednie i bezpośrednie.
Termometr Deluxe Accu-Temp™ - dokładnie wskazuje temperaturę w piekarniku w stopniach Celsjusza i Fahrenheita w zakresie od 0 do 375 stopni Celsjusza. Umieszczona głęboko sonda pozwala na dokładny odczyt temperatury. Stylowe wykończenie nadaje grillowi charakteru i stylu.
Kółka z blokadą i pokrętłami poziomującymi - wygodne i wytrzymałe kółka Q-Leg z poziomującymi pokrętłami pozwalają na szybkie i mocne ustabilizowanie twojego grilla na nierównych nawierzchniach, dodatkowo wyposażone są w blokadę aby grill nie przesuwał sie podczas grillowania.
JAKOŚĆ POTWIERDZONA GWARANCJĄ
Z DUMĄ WYPRODUKOWANE W AMERYCE PÓŁNOCNEJ.
Onward Manufacturing jest rodzinną firmą, istniejącą na rynku od 1906 roku. Posiadając wieloletnie doświadczenie w budowaniu wysokiej jakości grilli gazowych w pełni integruje cały proces produkcyjny co zapewnia najwyższą jakość. Jest to możliwe dzięki zespołowi doświadczonych ekspertów i wdrożonym najnowocześniejszym technologiom, między innymi precyzyjnemu tłoczeniu i produkcji metalu, malowaniu farbą proszkowo - epoksydową, emaliowaniu porcelany, odlewami aluminiowymi, sieci dostaw oraz dystrybucji.

Grille gazowe  są produkowane w północno - amerykańskich fabrykach rozlokowanych w Huntington, Dickson w USA oraz Waterloo w Kanadzie. Większość elementów naszych grilli pochodzi od amerykańskich i kanadyjskich producentów uzupełnianych przez dostawców z innych państw.

Opis szczegółowy GRILL GAZOWY CROWN 590

Grill gazowy Crown 590 został zaprojektowany z myślą o entuzjastach grillowania. To detale decydują o jego jakości i elegancji. Na tak wyposażonym grillu przyrządzisz wszystko na co masz ochotę począwszy od soczystego mięsa i chrupiących warzyw, a skończywszy na wyśmienitym deserze. Dzięki rozwiązaniom takim jak zestaw rożna obrotowego, aromatyzery Flav-R-Wave™, precyzyjny termometr Deluxe Accu-Temp™, zapalarka Sure-Lite™ grillowanie dla Twoich bliskich stanie się czystą przyjemnością, a potrawy nabiorą niespotykanego dotąd smaku.
pokaż wszystko

Parametry produktu GRILL GAZOWY CROWN 590

Ilość palników 7
Wymiary (DxSxW) 150 x 58 x 117 cm
Waga 74 kg
Powierzchnia grillowania 3632 cm²
Moc 13,2 kW
Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: Agrimpex Griluj i Gotuj s.c.
Ulica i numer: Zwierzyniecka 2a
Kod pocztowy i miasto: 37-500 Jarosław PL
Numer telefonu: 166236172
Waga jednostkowa brutto 81,2 kg
Numer katalogowy dostawcy 983183pl
Ilość rusztów 5
Materiał wykonania obudowy Stal szlachetna, aluminium malowane proszkowo, stal malowana proszkowo
Materiał wykonania pokrywy Aluminium malowane proszkowo, stal szlachetna, stal powlekana spiekiem ceramicznym
Materiał wykonania rusztu Żeliwo
Półki boczne Tak
Kółka Tak
Pokrywa Tak
Termometr Tak
pokaż wszystko

Inne produkty z kategorii  Grille gazowe

Opinie i recenzje klientów o GRILL GAZOWY CROWN 590

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy

Produkty polecane