_

FLOROVIT PŁYNNY DO SURFINII 1KG

Numer artykułu: 93209096

Marka: Florovit

Skład: Nawóz we roztwór nawozowy npk 6–6–6 z borem, miedzią, żelazem, manganem, molibdenem, cynkiem. 6,0% (n) azot całkowity; 1,8% (n) azot azotanowy; 1,3% (n) azot amonowy; 2,9% (n) azot amidowy; 6,0% (p2o5) pięciotlenek fosforu rozpuszczalny w wodzie; 6,0% (k2o) tlenek potasu rozpuszczalny w wodzie; 0,02% (b) bor rozpuszczalny w wodzie; 0,008% (cu) miedź rozpuszczalna w wodzie schelatowana przez edta; 0,1% (fe) żelazo rozpuszczalne w wodzie schelatowane przez edta; 0,015% (mn) mangan rozpuszczalny w wodzie schelatowany przez edta; 0,002% (mo) molibden rozpuszczalny w wodzie; 0,015% (zn) cynk rozpuszczalny w wodzie schelatowany przez edta. akceptowalna stabilność frakcji schelatowanej w zakresie ph 3–7.
Sposób użycia: Stosować 10 ml nawozu na 1,2 l wody. podlewać rośliny 3 razy w tygodniu od kwietnia do października. płynne nawozy specjalistyczne florovit (0,5 litra) wyposażone są w praktyczny dozownik, który umożliwia precyzyjne i higieniczne odmierzenie dawki nawozu.
Piktogramy GHS: Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej
Hasła ostrzegawcze: uwaga
Przeznaczenie: Do kwiatów
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

11.77
1 szt. z VAT
10.90 PLN netto
Koszt dostawy: 9.99 PLN
Dostępne wzory:
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

FLOROVIT PŁYNNY DO SURFINII 1KG

FLOROVIT PŁYNNY DO SURFINII 1KG
FLOROVIT PŁYNNY DO SURFINII 1KG

Opis szczegółowy FLOROVIT PŁYNNY DO SURFINII 1KG

Nawóz płynny do surfinii marki Florovit 1 kg powstał z myślą o wszystkich pasjonatach tych pięknych kwiatów ogrodowych, ceniących sobie wygodę użytkowania oraz wysoką jakość produktów. Nawóz zawiera pełen zestaw składników odżywczych szczególnie ważnych dla wszystkich odmian surfinii, petunii i kaskadii. Sprawia, że ich kwiaty są obfite i pięknie wybarwione. Może być z powodzeniem wykorzystywany do nawożenia innych kwitnących roślin balkonowych i ogrodowych. Należy stosować od kwietnia do października dwa razy w tygodniu. Podlewać roztworem 10ml nawozu na 1 l wody
pokaż wszystko

Parametry produktu FLOROVIT PŁYNNY DO SURFINII 1KG

Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: Grupa Inco S.A
Ulica i numer: Wspólna 25
Kod pocztowy i miasto: 00-519 Warszawa PL
Numer telefonu: +48 22 586 51 00
Skład Nawóz we roztwór nawozowy npk 6–6–6 z borem, miedzią, żelazem, manganem, molibdenem, cynkiem. 6,0% (n) azot całkowity; 1,8% (n) azot azotanowy; 1,3% (n) azot amonowy; 2,9% (n) azot amidowy; 6,0% (p2o5) pięciotlenek fosforu rozpuszczalny w wodzie; 6,0% (k2o) tlenek potasu rozpuszczalny w wodzie; 0,02% (b) bor rozpuszczalny w wodzie; 0,008% (cu) miedź rozpuszczalna w wodzie schelatowana przez edta; 0,1% (fe) żelazo rozpuszczalne w wodzie schelatowane przez edta; 0,015% (mn) mangan rozpuszczalny w wodzie schelatowany przez edta; 0,002% (mo) molibden rozpuszczalny w wodzie; 0,015% (zn) cynk rozpuszczalny w wodzie schelatowany przez edta. akceptowalna stabilność frakcji schelatowanej w zakresie ph 3–7.
Sposób użycia Stosować 10 ml nawozu na 1,2 l wody. podlewać rośliny 3 razy w tygodniu od kwietnia do października. płynne nawozy specjalistyczne florovit (0,5 litra) wyposażone są w praktyczny dozownik, który umożliwia precyzyjne i higieniczne odmierzenie dawki nawozu.
Piktogramy GHS Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej
Hasła ostrzegawcze uwaga
Przeznaczenie Do kwiatów
Waga jednostkowa brutto 1,06 kg
Waga 1 kg
Rodzaj produktu Nawóz
Okres zastosowania Wiosenno/letnie
Postać nawozu/odżywki Koncentrat
Rodzaj zagrożenia Uwaga: działa drażniąco na oczy. w razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. chronić przed dziećmi. w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. nadal płukać. w przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza.
Zagrożenie Tak
Kod CN 3105 20 90
pokaż wszystko

Inne produkty z kategorii  Nawozy i odżywki do roślin

Opinie i recenzje klientów o FLOROVIT PŁYNNY DO SURFINII 1KG

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy