Plac zabaw

Filtry close

Grupa cenowa [PLN]

Szukaj
0,00 - 111,00
111,00 - 417,00
417,00 - 1291,00

Dla dzieci w wieku od

Szukaj

Domki ogrodowe i piaskownice – zaaranżuj plac zabaw we własnym ogrodzie

Nic nie sprawia dzieciom takiej radości jak zabawa na kolorowym, pełnym atrakcji placu zabaw. Takie wyjątkowe miejsce dla najmłodszych może też powstać w Twoim ogródku! Wystarczy, że wybierzesz gwarantujący udaną zabawę domek ogrodowy dla dzieci – znajdziesz go w ofercie naszego sklepu.

Te miłe dla oka plastikowe konstrukcje aktywizują maluchy oraz sprawiają, że spędzanie czasu na świeżym powietrzu jest wyjątkowo atrakcyjne. Oferujemy domki ogrodowe dla chłopców, dziewczynek i dla najmłodszych dzieci – wybierając model z naszego asortymentu, stworzysz wymarzone miejsce do zabawy dla małych poszukiwaczy przygód!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w przypadku sprzętów ogrodowych przeznaczonych dla kilkulatków należy bezkompromisowo podchodzić do kwestii jakości. Oferujemy domki plastikowe, piaskownice i namiot od znanych i sprawdzonych producentów – są to atrakcje od firm Big, John i Smoby. Stawiając na naszą ofertę, stworzysz plac zabaw dla dzieci, który będzie przystosowany do możliwości i wieku maluchów.

Sprawdź, co mamy Ci do zaproponowania, i przekonaj się, że także w Twoim ogrodzie może powstać pełna atrakcji strefa dla najmłodszych!

Place zabaw dla dzieci – wszystko, co najlepsze dla najmłodszych w Selgros24.pl

Wiemy, że nawet kilkuletnie dzieci są bardzo wymagające – jednak w naszej ofercie znajdują się atrakcje do ogrodu, którym nie oprze się żaden maluch! Te urocze domki zapewniają wiele długich godzin zabawy, radości i frajdy. Są to małe budynki, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego dziecka. Znajdziesz u nas:
  • domek na dwór dla dzieci ze zjeżdżalnią – taka konstrukcja jest zbudowana na specjalnych palach. Domek ten znajduje się nieco ponad ziemią, co daje jeszcze więcej wrażeń najmłodszym. Aby do niego wejść, należy wspiąć się po niewielkiej drabince. Następnie można zacząć zabawę w samym domku albo zjechać po zjeżdżalni,
  • domek z kuchnią – taka ogrodowa atrakcja sprawi całe mnóstwo radości nie tylko małym miłośnikom gotowania. Do plastikowego domku można wejść, a nawet usiąść przy stoliku. Natomiast kuchnia – wraz ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami – znajduje się na zewnątrz,
  • domek ogrodnika – ten budynek pozwoli poznać elementarne tajniki sztuki ogrodniczej. Znajduje się w nim tabliczka z planem zasiewów, książeczka dla małego ogrodnika, niezbędne akcesoria do uprawy roślin, a nawet doniczki, w których można zasiać prawdziwe kwiaty czy warzywa. Ponadto częścią tej konstrukcji jest kratka, na której można powiesić doniczki.

Czym wyróżniają się oferowane przez nas domki ogrodowe dla dzieci?

Oferujemy domki ogrodowe dla dzieci, które są dopracowane w każdym detalu i które wiernie odwzorowują prawdziwe budynki. W naszym sklepie znajdziesz atrakcje dla maluchów, które:
  • wyróżnia kolorystyka miła dla oka – domki do ogródka dla dzieci są utrzymane w pogodnej, jasnej tonacji kolorystycznej. Wyraziste i kontrastujące ze sobą barwy zwracają uwagę najmłodszych. Ponadto konstrukcje te świetnie się prezentują na tle ogrodowej scenerii,
  • są starannie wykończone – domki wyglądają jak kolorowe, drewniane konstrukcje, natomiast ich dachy mają taką formę, aby ich powierzchnia imitowała prawdziwe dachówki. Oprócz tego mają one urocze okiennice, drzwi i całe mnóstwo zarówno efektownych, jak i gwarantujących wspaniałą zabawę detali,
  • zostały pokryte powłoką ANTI-UV – dzięki temu maluch, który znajduje się w swoim domku, jest chroniony przed promieniowaniem słonecznym,
  • sprawdzą się w domach, jak również w przedszkolach czy salach zabaw – domki te mogą znaleźć się pod gołym niebem lub w większych pomieszczeniach stworzonych z myślą o dziecięcych zabawach.

Domek dla dziecka i nie tylko – stwórz z nami wymarzony plac zabaw!

Plac zabaw dla dzieci do ogrodu stworzysz samodzielnie – wystarczy, że wybierzesz atrakcje z naszej oferty. Możesz zadbać o to, aby maluchy wyjątkowo chętnie spędzały czas na świeżym powietrzu. W tym celu oprócz domku wybierz też kolorową piaskownicę. W naszym sklepie kupisz:
  • piaskownice, które mają kształt muszelki lub motylka – są to dwuczęściowe zamykane konstrukcje – kiedy maluch skończy zabawę, możesz nałożyć wieko, aby do piasku nie miały dostępu domowe zwierzęta. Taki model można też napełnić wodą, a powstanie z niego niewielki brodzik dla najmłodszych dzieci – jednak w naszym sklepie kupisz też dziecięcy basen z prawdziwego zdarzenia,
  • plastikowe piaskownice z akcesoriami – wiaderko, foremki i łopatka to wszystko, czego dziecko potrzebuje do wesołej zabawy piaskiem.
Oprócz tego znajdziesz u nas też namiot, który możesz umieścić w ogrodzie. Proponujemy samorozkładający się model z bajkowym motywem – to idealne uzupełnienie każdego ogrodowego placu zabaw dla dzieci!

Spraw radość najmłodszym i zainwestuj w ogrodowy plac zabaw dla dzieci!

Plastikowe domki dla dzieci inspirują najmłodszych do ciekawych zabaw – maluchy mogą wchodzić w różne role i odgrywać określone sytuacje, przez co uczą się odpowiednich zachowań. Natomiast piaskownica zapewnia radość z możliwości budowania zamków czy robienia babek z piasku. Wybierz domek, piaskownicę lub namiot z naszej oferty i stwórz w swoim ogrodzie plac zabaw z prawdziwego zdarzenia!

... pokaż wszystko