_

ŻARÓWKA LED MR16 GU10 7W 556LM CIEPŁA BIAŁA MLECZNA

Numer artykułu: 49531841

Marka: WHITENERGY

Pobór prądu [W]: 7 W
Napięcie [V]: 175
Barwa [K]: 3000
Strumień świetlny: 556
Klasa efektywności energetycznej:: A+
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

9.83
1 szt. z VAT
7.99 PLN netto
Koszt dostawy: 9.99 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

ŻARÓWKA LED MR16 GU10 7W 556LM CIEPŁA BIAŁA MLECZNA

ŻARÓWKA LED MR16 GU10 7W 556LM CIEPŁA BIAŁA MLECZNA
ŻARÓWKA LED MR16 GU10 7W 556LM CIEPŁA BIAŁA MLECZNA
ŻARÓWKA LED MR16 GU10 7W 556LM CIEPŁA BIAŁA MLECZNA
ŻARÓWKA LED MR16 GU10 7W 556LM CIEPŁA BIAŁA MLECZNA

Opis szczegółowy ŻARÓWKA LED MR16 GU10 7W 556LM CIEPŁA BIAŁA MLECZNA

Oszczędzaj nawet do 1200 zł rocznie!
Energooszczędna żarówka LED marki Whitenergy jest nowoczesnym rozwiązaniem wykorzystującym technologie diod ledowych, wykonanych z wysokiej klasy materiałów oraz zaopatrzone w nowoczesne chipsety i układy sterowania.
Użyte diody pozbawione są efektu ,,mrugania”, świecą w czystym pasmie, nie męcząc wzroku. Dzięki wykluczeniu promieniowania UV oraz podczerwieni, emitowane światło nie wpływa negatywnie na samopoczucie.
Ze względu na wysokiej jakości wykonanie układu elektronicznego, jak i zastosowanie energooszczędnej technologii diodowej SMD, żarówka LED pobiera co najmniej 8 razy mniejszą moc, w porównaniu do tradycyjnej żarówki, co sprawia, że wymiana wszystkich żarówek na źródła światła LED marki Whitenergy obniży Twoje rachunki za prąd.

Jakie wnętrze, taka barwa światła
Barwa światła powinna być zróżnicowana w zależności od funkcji wnętrza. W pomieszczeniach, w których przebywamy długo, rekomendujemy ciepłą barwę światła (ok. 3000K), dzięki temu będziemy się czuć zrelaksowani, wypoczęci i odprężeni. Ciepłe światło polecamy również do kuchni i jadalni. Przy takim świetle potrawy będą wyglądały świeżo i apetycznie, co niestety może ulec zmianie przy zastosowaniu żarówek o zimnej barwie świetlnej (ok. 6500K).

Żarówki o zimnej barwie znajda najlepsze zastosowanie w łazience. Dzięki temu ceramika i armatura nabierze blasku i wyjątkowego wyglądu. Zimne światło polecamy do elewacji domu i ogrodu, hal przemysłowych i oświetleniu np. ulic. Można je również zamontować tam, gdzie nie wykonuje się pracy wymagającej wysiłku wzrokowego oraz nie są to miejsca służące wypoczynkowi. Zimne światło znacznie męczy wzrok, dlatego polecanym zastosowaniem jest łazienka, garderoba, oświetlenie budynku, ogrodu lub podświetlanie rzeźb, ozdób i obrazów. Dobrym zastosowaniem dla LEDów barwy zimnej są oświetlenia punktowe, służące formie dekoracyjnej pomieszczenia.

Oprócz odpowiedniej barwy stosowanej żarówki, bardzo ważnym parametrem jest współczynnik odwzorowania barw który zawsze wynosi Ra>80. Dzięki wysokiej jego wartości kolory w otoczeniu nie są przekłamywane.
Europejskie standardy
Nasz produkt posiada uniwersalną, zgodną z obowiązującymi normami konstrukcję, co zapewnia bezpieczny oraz bezproblemowy montaż w tradycyjnych oprawach świetlnych. Wszystkie żarówki spełniają restrykcyjne europejskie normy CE, dzięki czemu nie powodują zakłóceń i nie wpływają na pracę pozostałych urządzeń, korzystających z prądu sieciowego.
Żarówki marki Whitenergy spełniają normę LVD, oznacza to, że skoki napięcia w sieci mogą sięgnąć wartości znacznie wyższych niż 230V, dlatego stosuje się w tym celu kondensatory zabezpieczające o wartościach 380-450V. Dzięki takim zabezpieczeniom nasze źródła światła LED nie uszkodzą instalacji ani oprawy, gdyż są zdolne wytrzymać nawet duże skoki napięcia w sieci.
Norma RoHS to brak substancji szkodliwych w żarówce. Żaden z naszych produktów nie zawiera rtęci ani ołowiu, za spoiwem stosowanym w żarówce jest bezołowiowa cyna. Dzięki temu każdy klient ma pewność, że produkt jest bezpieczny i przyjazny środowisku.

Długa żywotność, doskonałe parametry!
Podczas produkcji żarówek naszej marki wykorzystany zostały tylko wysokiej klasy materiały, przez co żywotność żarówek sięga nawet 25 000 godzin. Wielokrotne wyłączanie oraz włączanie nie skróci jej żywotności, dzięki czemu działa do 25 razy dłużej niż zwykła żarówka.
Ponadto każdy nasz produkt jest objęty 24 miesięczną gwarancją.
pokaż wszystko

Parametry produktu ŻARÓWKA LED MR16 GU10 7W 556LM CIEPŁA BIAŁA MLECZNA

Pobór prądu [W] 7 W
Napięcie [V] 175
Barwa [K] 3000
Strumień świetlny 556
Klasa efektywności energetycznej: A+
Rodzaj LED
Żywotność [h] 25000 h (godz.)
Kąt świecenia 100
Gwarancja [mies.] 24 mies.
Wymiary (DxSxW) [mm] 5 x 5 x 6 cm
Pojemność 556 ml
Numer katalogowy dostawcy 10365
Wymiar opakowania jednostkowego (SxWxG) 5 x 5 x 6 cm
Oświadczenie Oświadczam, że uzupełniłem wszystkie dane dotyczące posiadanych przez produkt certyfikatów
Etykieta Energetyczna 432288
pokaż wszystko

Opinie i recenzje klientów o ŻARÓWKA LED MR16 GU10 7W 556LM CIEPŁA BIAŁA MLECZNA

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy

Produkty polecane