_

ŚRODEK DO DESKI ROZDZIELCZEJ 750ML WANILIA AUTOLAND

ŚRODEK DO DESKI ROZDZIELCZEJ 750ML WANILIA AUTOLAND

ŚRODEK DO DESKI ROZDZIELCZEJ 750ML WANILIA AUTOLAND

Opis szczegółowy ŚRODEK DO DESKI ROZDZIELCZEJ 750ML WANILIA AUTOLAND

ZASTOSOWANIE
Czyści i konserwuje deskę rozdzielczą i wszystkie plastikowe, winylowe i gumowe elementy we wnętrzu pojazdu. Usuwa odciski palców, plamy i inne zabrudzenia. Naturalny wosk pszczeli ożywia i pogłębia oryginalny kolor oraz chroni plastiki przed szybkim starzeniem. Nadaje połysk oraz pozostawia przyjemny zapach. Antystatyczny – ogranicza gromadzenie się kurzu. Doskonale nadaje się do kokpitów gładkich, jak i z fakturą oraz z elementami z drewna. Zawiera filtr UV - chroni przed płowieniem.
360º działanie - produkt wyposażony w specjalny zawór i rozpylacz gwarantuje działanie w każdej pozycji.
Dostępny w wersjach zapachowych: wanilia, cytryna, zielone jabłko, new car.
SPOSÓB UŻYCIA
1. Potrząśnij pojemnikiem
2. Rozprowadź preparat na powierzchni czyszczonych elementów
3. W okolicach szyb nanieś preparat na szmatkę przed użyciem.
4. Wypoleruj miękką szmatką.
pokaż wszystko

Parametry produktu ŚRODEK DO DESKI ROZDZIELCZEJ 750ML WANILIA AUTOLAND

Przeznaczenie Do wnętrz
Właściwości Czyszczące;konserwujące;zapachowe
Rodzaj Aerozol
Zapach Waniliowy
Dedykowana marka Uniwersalny
Pojemność 750 ml
Zagrożenie Tak
Rodzaj zagrożenia H222 skrajnie łatwopalny aerozol. h229 pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. h304 połknięcie i dostanie się przez drogi oddechowe może grozić śmiercią. h315 działa drażniąco na skórę. h336 może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy. h361 podejrzewa się, że działa szkodliwie na płodność lub na dziecko w łonie matki. h373 może spowodować uszkodzenie narządów (system nerwowy) w następstwie długotrwałego lub powtarzanego narażenia. h411 działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.
Hasła ostrzegawcze niebezpieczeństwo
Piktogramy GHS Gazy łatwopalne, Wyroby aerozolowe, Substancje ciekłe łatwopalne, Substancje stałe łatwopalne, Substancje i mieszaniny samoreaktywne, Substancje ciekłe piroforyczne, Substancje stałe piroforyczne, Substancje i mieszaniny samonagrzewające się, Substancje i miesznaniny, które w kontakcie ze wodą wydzielają gazy łatwopalne, Nadtlenki organiczne, Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej, Działanie uczulające na drogi oddechowe, Działanie mutagenne na komórki rozrodcze, Rakotwórczość, Działanie szkodliwe na rozrodczość, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie toksyczne na narządy docelowe – powtarzene narażenie, Zagrożenie spowodowane aspiracją, Stwarzające zagrożenie dla środowiska wodnego: Toksyczność ostra, Toksyczność przewlekła
Wymiar opakowania jednostkowego (SxWxG) 6,5 x 34,5 x 6,5 cm
pokaż wszystko

Opinie i recenzje klientów o ŚRODEK DO DESKI ROZDZIELCZEJ 750ML WANILIA AUTOLAND

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy

Produkty polecane