_

KLEJ CYJANOPAN E CHEMISTIK 2G

Numer artykułu: 86711199

Marka: Chemistik

Piktogramy GHS: Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej
Hasła ostrzegawcze: uwaga
Rodzaj zagrożenia: Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia h315 działa drażniąco na skórę. h319 działa drażniąco na oczy. h335 może powodować podrażnienie dróg oddechowych.
Zagrożenie: Tak
Oświadczenie: Produkt nie posiada poniższych certyfikatów

Oceny klientów  Dodaj opinię

3.06
1 szt. z VAT
2.49 PLN netto
Koszt dostawy: 9.99 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

KLEJ CYJANOPAN E CHEMISTIK 2G

KLEJ CYJANOPAN E CHEMISTIK 2G

Opis szczegółowy KLEJ CYJANOPAN E CHEMISTIK 2G

cyjanopan e jest jednoskładnikowym, bezrozpuszczalnikowym klejem cyjanoakrylowym o bardzo szybkim działaniu. Utwardzanie się spoin polega na gwałtownej polimeryzacji pod wpływem wilgoci obecnej na łączonych elementach.   klej jest idealny do połączeń elastycznych, można nim łączyć: metale gumę szkło ceramikę drewno tworzywa sztuczne    doskonały do drobnych prac modelarskich, wymagajacych szybkich połączeń. ŁąCzy w zależności od rodzaju materiału, w 15 do 30 sekund.
pokaż wszystko

Parametry produktu KLEJ CYJANOPAN E CHEMISTIK 2G

Piktogramy GHS Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej
Hasła ostrzegawcze uwaga
Rodzaj zagrożenia Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia h315 działa drażniąco na skórę. h319 działa drażniąco na oczy. h335 może powodować podrażnienie dróg oddechowych.
Zagrożenie Tak
Oświadczenie Produkt nie posiada poniższych certyfikatów
pokaż wszystko

Opinie i recenzje klientów o KLEJ CYJANOPAN E CHEMISTIK 2G

5
1 opinia
Dodaj własną opinię