_

PIŁKA GIMNASTYCZNA ANTI-BURST BB 001TBL BODY SCULPTURE 75 CM

favorite_border

Numer artykułu: 68203496

Marka: BODY SCULPTURE

Zastosowanie: Piłki do pilates, Piłki gimnastyczne, Piłki gimnastyczne fitness
Średnica: 75 cm
Maksymalne obciążenie: 100 kg
Użyte materiały: Guma
Kolor: Niebieski
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

73.68
1 szt. z VAT
59.90 PLN netto

Numer artykułu: 68203496

Koszt dostawy: od 9.99 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

PIŁKA GIMNASTYCZNA ANTI-BURST BB 001TBL BODY SCULPTURE 75 CM

PIŁKA GIMNASTYCZNA ANTI-BURST BB 001TBL BODY SCULPTURE 75 CM
PIŁKA GIMNASTYCZNA ANTI-BURST BB 001TBL BODY SCULPTURE 75 CM

 

OPIS PRODUKTU:

 • Wysokiej jakości piłka gimnastyczna wykonana ze specjalnej gumy Anti-Burst, dzięki której piłka w razie pęknięcia, nie od razu a stopniowo traci powietrze, chroniąc ćwiczącego przed nagłym upadkiem
 • Piłka przeznaczona do wszelkich ćwiczeń ruchowych, wzmacniających, rozciągających, korekcyjnych, pilates, jogi
  i rehabilitacji
 • Przeznaczona dla osób o wzroście 181 - 190 cm
 • Maksymalne obciążenie piłki: 100 kg
 • Średnica piłki 75 cm
 • Kolor: niebieski

Zastosowanie

Piłka jest przyrządem o niezwykle szerokim zastosowaniu. Wykorzystuje się ją zarówno w treningach sportowców jak i do celów rehabilitacyjnych, dlatego może być stosowana przez każdego, bez względu na wiek czy formę fizyczną. Te mocne i elastyczne piłki są niezbędnym elementem ćwiczeń związanych z gimnastyką, fitnessem, sportem, tańcem, treningiem równoważnym i terapią oraz jako siedziska ergonomiczne w biurze i domu.

 

Ćwiczenia górnej części ciała

 1. Umieść piłkę pod swoim brzuchem i górną częścią ud. Połóż dłonie płasko na podłodze przed sobą, ramiona połóż wygodnie po bokach, sięgając jak najdalej do przodu. Teraz przyciągaj ciało po piłce do przodu dopóki ręce nie znajda się bezpośrednio pod ramionami, przytrzymaj tą pozycję przez sekundę, następnie powróć do pozycji startowej. Powtarzaj 10-15 razy. Pamiętaj o oddechu, wykonując trudniejszą część ćwiczenia wydychaj powietrze ustami, wymawiając przy tym nieme ”h”.
 2. Umieść piłkę pod brzuchem  poniżej klatki piersiowej i wyprostuj nogi. Połóż ręce płasko na podłodze przed sobą, ramiona osobno. Z wdechem opuszczaj na rękach klatkę piersiową do podłogi, przytrzymaj sekundę, następnie z wydechem odepchnij się z powrotem do góry. Powtarzaj 10-15 razy.
 3. Umieść piłkę pod plecami. Skrzyżuj ramiona płasko na klatce piersiowej. Teraz skręć prawe ramię ku lewej nodze, przytrzymaj przez sekundę, powróć do pozycji startowej. Następnie sięgaj lewym ramieniem w kierunku prawej nogi, przytrzymaj sekundę, powróć do pozycji startowej. Wykonuj ruch powoli i dokładnie, pamiętaj o tym by wydychać powietrze w momencie skrętu tułowia do kolana i wdychać powracając do pozycji startowej. Tak wygląda jedna powtórka. Powtórz 10 razy. 

Ćwiczenia dolnej części ciała

 1. Połóż się na plecach na podłodze, ręce ułóż wzdłuż tułowia po bokach. Połóż wyprostowane nogi na piłce, tak by stopy i łydki leżały na piłce a ciało tworzyło prostą linię. Wdychając powietrze uciskaj piłkę piętami i tocz w kierunku pośladków, dopóki pod kolanami utworzy się kąt prosty. Przytrzymaj przez sekundę, potem z wydechem powróć do pozycji startowej. Powtarzaj 10-15 razy.
 2. Połóż się na lewym boku, ugnij ramię pod katem prostym i podeprzyj ciało, drugą ręką podeprzyj się z przodu. Połóż prawe kolano na piłce, lewą nogę zegnij na podłodze. Naciskaj prawą nogą na piłkę, przytrzymaj przez sekundę, weź głęboki wdech i po chwili z wydechem powtórz ćwiczenie. Powtarzaj 10-15 razy. Następnie zmień stronę.
 3. Uklęknij na lewej nodze i oprzyj ciało na piłce, ręce ułóż na piłce przed sobą. Wyprostuj prawą nogę, obciągnij palce i oprzyj na podłodze. Powoli podnoś prawą nogę aż do linii bioder (nie wyżej) równolegle do podłogi, przytrzymaj przez sekundę, potem powoli powróć do pozycji startowej. Powtarzaj 10-15 razy. Zmień strony i powtarzaj leżąc na prawym boku. 

 

UWAGI:

 • Piłka jest objęta 24 MIESIĄCAMI gwarancji
 • Przeznaczona do użytku domowego

Opis szczegółowy PIŁKA GIMNASTYCZNA ANTI-BURST BB 001TBL BODY SCULPTURE 75 CM keyboard_arrow_down

OPIS PRODUKTU • Wysokiej jakości piłka gimnastyczna wykonana ze specjalnej gumy, dzięki której piłka w razie pęknięcia, nie od razu a stopniowo traci powietrze, chroniąc ćwiczącego przed nagłym upadkiem • Piłka przeznaczona do wszelkich ćwiczeń ruchowych, wzmacniających, rozciągających, korekcyjnych, pilates, jogi i rehabilitacji • Przeznaczona dla osób o wzroście 181 - 190 cm • Średnica piłki 75 cm • Kolor: niebieski ZASTOSOWANIE Piłka jest przyrządem o niezwykle szerokim zastosowaniu. Wykorzystuje się ją zarówno w treningach sportowców jak i do celów rehabilitacyjnych, dlatego może być stosowana przez każdego, bez względu na wiek czy formę fizyczną. Te mocne i elastyczne piłki są niezbędnym elementem ćwiczeń związanych z gimnastyką, fitnessem, sportem, tańcem, treningiem równoważnym i terapią oraz jako siedziska ergonomiczne w biurze i domu. UWAGI: • Piłka jest objęta 24 MIESIĄCAMI gwarancji • Przeznaczona do użytku domowego
pokaż wszystko

Parametry produktu PIŁKA GIMNASTYCZNA ANTI-BURST BB 001TBL BODY SCULPTURE 75 CM keyboard_arrow_down

Zastosowanie Piłki do pilates, Piłki gimnastyczne, Piłki gimnastyczne fitness
Średnica 75 cm
Maksymalne obciążenie 100 kg
Użyte materiały Guma
Kolor Niebieski
Waga jednostkowa brutto 1,49 kg
Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: Bacha Sport sp. z o.o.
Ulica i numer: Kozielska 439
Kod pocztowy i miasto: 44-164 Gliwice PL
Numer telefonu: 323029710
Kod CN 9506 62 00
Wymiar opakowania (SxWxG) 10 x 21 x 26 cm
Waga brutto 8,95 kg
Waga jednostkowa netto 1,53 kg
Liczba opakowań konsumenckich 6 szt.
pokaż wszystko

Opinie i recenzje klientów o PIŁKA GIMNASTYCZNA ANTI-BURST BB 001TBL BODY SCULPTURE 75 CM

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy