Dzbanki filtrujące

Filtry close

Dzbanek filtrujący – zainwestuj w zdrowie

W dzisiejszych czasach – nastawionych na ekologię i recykling, powoli odchodzi się od konceptu picia wody z plastikowych butelek. W miejsce wody butelkowanej idealnie wpisują się dzbanki filtrujące. Ograniczające zużycie plastiku, poprawiające smak wody oraz usuwające z niej szkodliwe związki, dzbanki filtrujące szturmem wdarły się na polski rynek i wiele wskazuje na to, że tak szybko go nie opuszczą. Pomóż środowisku i już teraz zainwestuj w dzbanek filtrujący ze sklepu Selgros24.pl.

Dzbanki filtrujące – wytchnienie dla środowiska

Domowe dzbanki filtrujące są dostępne we wszystkich kształtach i rozmiarach. Na rynku można znaleźć naczynia wykonane ze szkła bądź plastiku, z filtrami o najróżniejszych właściwościach. Co więcej, niektóre filtry nadają się po zużyciu do recyklingu lub biodegradacji, co sprawia, że możemy żyć jeszcze bardziej ekologicznie.

Jaki dzbanek filtrujący wybrać?

Czołowi producenci dzbanków do filtrowania wody prześcigają się w możliwościach, które oferują ich produkty. Najlepsze dzbanki filtrujące wodę, poza usunięciem z niej wszystkich szkodliwych substancji, oferują także dodanie do niej minerałów, poprawę smaku wody oraz sprawienie, że woda będzie bardziej alkaliczna.

Dzbanek filtrujący wodę spełniający twoje oczekiwania

Dobry dzbanek filtrujący wodę będzie również posiadać wskaźnik informujący o stanie zużycia filtra. Dzięki temu będziemy dokładnie wiedzieć, kiedy nadejdzie czas na jego wymianę. Nie trzeba już dłużej liczyć dni czy zgadywać ile litrów wody przefiltrowaliśmy, ponieważ wskaźnik wymiany filtra będzie nas o tym ostrzegał.

Dzbanek do filtrowania wody – idealny dla Twojej rodziny

Zadaniem dzbanków filtrujących wodę jest nie tylko ochrona naszego zdrowia przed zawartymi w niej szkodliwymi związkami. Dzbanek filtrujący wodę usunie również twardość, która jest odpowiedzialna za powstawanie kamienia na urządzeniach AGD. Wykorzystując w naszej kuchni wodę bez kamienia, zapewniamy dłuższe życie czajnikom i ekspresom do kawy. Co więcej, grzałki, na których osadził się kamień, zużywają więcej energii do podgrzania wody. W konsekwencji przekłada się to na wyższe rachunki, które płacimy za energię elektryczną. Inwestycja w dzbanek filtrujący szklany 3l jest zatem podwójną oszczędnością dla naszych portfeli.

Dzbanki filtrujące wodę – na co zwrócić uwagę podczas zakupu

Już teraz wybierz dla siebie odpowiedni dzbanek filtrujący. Sklep Selgros24.pl oferuje szeroką gamę różnych modeli, w zależności od Państwa indywidualnych preferencji. Wybierając dzbanek filtrujący, sklep online Selgros sugeruje, aby kierować się następującymi kryteriami:
koszt
materiał wykonania – szkło lub wytrzymałe tworzywo sztuczne,
dostępne filtry do oczyszczania i poprawy smaku wody oraz ich koszt i dostępność – warto też sprawdzić, czy filtry są łatwe w użyciu i nadają się do recyklingu lub biodegradacji,
możliwość mycia w zmywarce,
obecność kontrolki informującej o wymianie filtra.

Dzbanek filtrujący – czarny czy przezroczysty?

W trosce o zadowolenie naszych klientów, wszystkie dzbanki filtrujące są opisane szczegółowo i przejrzyście. Szczególny nacisk został postawiony na to, aby zawsze była widoczna pojemność i wydajność każdego modelu. W celu uzyskania szczegółowych danych wystarczy kliknąć interesujący nas dzbanek.

Jak wybrać najlepszy dzbanek do filtrowania wody?

Zwróć uwagę na pojemność, jaką mają dzbanki filtrujące. Sklep Selgros oferuje dzbanki filtrujące w różnych pojemnościach. Pojemność potrzebnego dzbanka zależy od kilku czynników. Przed zakupem zastanów się, ile wody wypijasz dziennie oraz ile osób w Twoim gospodarstwie domowym będzie razem z tobą korzystać z dzbanka filtrującego wodę. Nie ma ustalonych zasad dotyczących tego, jaki rozmiar dzbanka filtrującego do wody należy kupić, ale kierując się z poniższymi wskazówkami, na pewno podejmiesz właściwą decyzję.

Dzbanki filtrujące 1 – 2 litry najlepiej sprawdzają się dla jednej lub dwóch osób. Dla rodzin z dziećmi pijących dużo wody lepiej wybrać dzbanek filtrujący szklany 3l lub większy. Następnie weź pod uwagę rozmiar. Jeśli planujesz przechowywać dzbanek filtrujący w lodówce, przed zakupem sprawdź wymiary wybranego dzbanka, aby upewnić się, że zmieści się wygodnie na półce.

Jak często należy wymieniać filtr w dzbanku do wody?

Odpowiedź na to pytanie w dużej mierze zależy od marki i modelu dzbanków filtrujących, a także od częstotliwości używania. Niektóre filtry do wody są wyposażone we wskaźniki informujące, że czas je wymienić. Wszystkie nowe filtry do wody informują, jak długo filtr ma działać – zwykle jest to czas w miesiącach, najczęściej od dwóch do sześciu.

Jeśli nie pamiętasz, kiedy ostatnio zmieniałeś filtr, poniższe sygnały pomogą ci rozpoznać, że nadszedł już czas wymiany:

● woda ma inny, dziwny zapach,

● woda smakuje metalicznie,

● woda filtruje się wolniej niż zwykle.

Dzbanki filtrujące – sklep online Selgros24.pl z dostawą do domu

Podjęcie decyzji o zakupie dzbanka filtrującego to pierwszy krok na drodze ku zdrowszemu życiu. Sprawdź bogatą ofertę obejmującą dzbanki filtrujące do wody, którą przygotował Selgros24.pl.

ukryj