_

GRILL ELEKTRYCZNY SEVERIN PG 8118

GRILL ELEKTRYCZNY SEVERIN PG 8118

GRILL ELEKTRYCZNY SEVERIN PG 8118
GRILL ELEKTRYCZNY SEVERIN PG 8118
GRILL ELEKTRYCZNY SEVERIN PG 8118
GRILL ELEKTRYCZNY SEVERIN PG 8118
GRILL ELEKTRYCZNY SEVERIN PG 8118
GRILL ELEKTRYCZNY SEVERIN PG 8118
GRILL ELEKTRYCZNY SEVERIN PG 8118
GRILL ELEKTRYCZNY SEVERIN PG 8118
GRILL ELEKTRYCZNY SEVERIN PG 8118
GRILL ELEKTRYCZNY SEVERIN PG 8118
GRILL ELEKTRYCZNY SEVERIN PG 8118
GRILL ELEKTRYCZNY SEVERIN PG 8118
GRILL ELEKTRYCZNY SEVERIN PG 8118
GRILL ELEKTRYCZNY SEVERIN PG 8118
GRILL ELEKTRYCZNY SEVERIN PG 8118
GRILL ELEKTRYCZNY SEVERIN PG 8118

Opis szczegółowy GRILL ELEKTRYCZNY SEVERIN PG 8118 keyboard_arrow_down

Grillowanie jest dla większości osób bardzo popularnym sposobem na spędzanie wolnego czasu z rodziną bądź ze znajomymi. Grillowane potrawy wpisują się w nasze wiosenno-letnie upodobania kulinarne. Grillowanie za miastem jest dobrym, choć nie jedynym rozwiązaniem. Trzeba przyznać, że nie każdy ma chęć na czasochłonne pakowanie, aby krótką chwilę spędzić na grillowaniu poza miastem. Dla osób, które lubią grillować, a nie mają gdzie - poza mieszkaniem oraz balkonem, najlepszym rozwiązaniem będzie grill elektryczny, który można użytkować również na tarasie domu lub w ogrodzie. Grill elektryczny Severin PG 8118 wiele zalet, a jedną z najważniejszych jest grillowanie bez ognia i dymu. Sąsiedzi z pewnością nie będą narzekać, co może się zdarzyć w przypadku grillowania na dymiących urządzeniach węglowych. Nie każdemu zapach grillowanych potraw musi odpowiadać. Kolejną zaletą grilla elektrycznego Severin PG 8118 jest łatwość stosowania. Włączamy go odpowiednim przyciskiem, poza tym mamy możliwość regulacji temperatury, dzięki czemu możemy wpłynąć na szybkość opiekania i jakość kulinarną przyrządzanych potraw. Potrawy przyrządzane na tym grillu są zdecydowanie zdrowsze, aniżeli te przygotowywane na formach tradycyjnych, gdzie wytapiający się tłuszcz skapuje na rozżarzony węgiel. W procesie spalania powstaje wiele bardzo niebezpiecznych związków dla człowieka, które osiadają na pieczonym mięsie. W grillach węglowych nakrywanych przykrywką proces osadzania się jest jeszcze większy, aniżeli przy tych otwartych, gdzie dym swobodnie może ulecieć do atmosfery. Grillowanie na grillu elektrycznym Severin PG 8118 ma charakter beztłuszczowy - wytopiony tłuszcz spływa do specjalnego pojemnika wypełnionego wodą, który bardzo łatwo wyczyścić po zakończonym procesie grillowania.
pokaż wszystko

Parametry produktu GRILL ELEKTRYCZNY SEVERIN PG 8118 keyboard_arrow_down

Rodzaj grilla Otwarty
Moc 3000 W
Regulacja temperatury Tak
Zakres regulacji 0° c do 500° c
Wskaźnik gotowości Tak
Ruszt Stal nierdzewna
Powierzchnia grillowania 996 cm²
Kolor Stalowy, Czarny
Komunikacja Wyświetlacz LCD, Zegar cyfrowy
Długość przewodu 2 m
W wyposażeniu Stojak
Instrukcja Tak
Okres gwarancji 24 mies.
Krótki opis marketingowy Grille elektryczne są coraz bardziej przyjazne środowisku oraz bardziej ekonomiczne dla użytkownika. stają się coraz bardziej energooszczędne. zapewniają równomierne opiekanie i soczystość przyrządzanych potraw, bez przywierania. czyszczenie nie przysparza żadnego kłopotu. grillowanie w tym przypadku jest czystą przyjemnością, bez węgla, brykietów, żadnych podpałek i dymu.
Cechy urządzenia Termoizolująca obudowa
Liczba opakowań pierwszego rzędu na warstwie palety 2 op. zb. (DU)
Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 6 op. zb. (DU)
Typ palety Paleta 800 X 1200 mm
Liczba warstw na palecie 3 warstw (warstwa)
Wymiary (SxWxG) 41 x 85 x 62 cm
Typ opakowania zbiorczego ostatniego poziomu na palecie Karton
Kod CN 8516 60 70
Liczba opakowań konsumenckich 6 szt.
Waga brutto 9,08 kg
Rodzaj zasilania Zasilacz sieciowy
Zabezpieczenia Automatyczne wyłączenie, Zabezpieczenie antypoślizgowe, Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: SEVERIN POLSKA SP. Z O.O.
Ulica i numer: ul. Powstania Styczniowego 2/2
Kod pocztowy i miasto: 81-519 Gdynia PL
Numer telefonu: 602 254 530
Wymiar opakowania (SxWxG) 29,5 x 45,5 x 80,5 cm
Dodatkowy opis produktu – bez ryzyka oparzenia; bezpieczna w dotyku obudowa „safetouch” eliminuje ryzyko oparzenia od gorących powierzchni – szybkie uruchomienie grillowania: przyrost temperatury od 0 do 500°c uzyskuje się już po 10 minutach – gwarantowany sukces w grillowaniu dzięki dokładnemu ustawieniu temperatury na wyświetlaczu cyfrowym oled i na wbudowanym termometrze grillowym – strefa szybkiego grillowania boostzone: temperatura 500°c zapewnia perfekcyjne przypieczenie mięsa; technologia podwójnego grzania zapewnia maksymalną moc – stabilny stojak z półką – można go również używać jako grilla stołowego – możliwy do użytku wewnątrz i na zewnątrz domu – ruszt grillowy ze stali nierdzewnej o wysokiej jakości – specjalnie zaprojektowana tacka odciekowa tłuszczu zapewnia optymalne rozchodzenie się ciepła – skrzynka przyłączy elektrycznych z wbudowanym bezpiecznikiem – większość części można zdejmować w celu łatwego czyszczenia: osłonę przeciwwietrzną, ruszt do grillowania, element grzewczy, oraz tackę odciekową - moc: ok. 3.000 w - kolor: czarny/srebrny - eleganckie wzornictwo z elementami ze stali nierdzewnej - wymiary rusztu do grillowania: 41,5 cm x 24 cm (powierzchnia ok. 996 cm²) - przewód zasilający o długości 2 m - mikrowyłącznik bezpieczeństwa - grzałka jest automatycznie wyłączana po wyjęciu - wyświetlacz cyfrowy oled - dioda led pokazuje status urządzenia (gotowość do pracy = niebieska, <320 ° c = pomarańczowa, > 320 - 500 ° c = czerwona) - grill osiąga temperaturę od 0°c do 500°c w 10 minut - temperatura grillowania: od 80°c do 500°c ustawiana w krokach co 10°c - w zestawie termometr - zakres pomiarowy termometru grillowego: od 10°c do 300 ° c w krokach co 1°c - wymiary bez stojaka: szerokość 62 cm, wysokość 25 cm, głębokość 42 cm - wymiary ze stojakiem: szerokość 62 cm, wysokość 91 cm, głębokość 50 cm - wysokość robocza: ok. 85 cm
Opakowanie display Nie
Opakowanie recyklingowe Tak
Waga 4,51 kg
Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) 0,49 PLN
Typ opakowania konsumenckiego Karton powlekany
Waga jednostkowa brutto 9,08 kg
pokaż wszystko

Inne produkty z kategorii  Grille elektryczne

Opinie i recenzje klientów o GRILL ELEKTRYCZNY SEVERIN PG 8118

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy