_

ŻELAZKO TEFAL FV5615

Numer artykułu: 38694360

Marka: Tefal

Funkcje: System antywapienny, Prasowanie w pionie, Prasowanie na mokro, Prasowanie na sucho
Moc [W]: 2600 W
Strumień pary [g/min]: 50
Silne uderzenie pary [g/min]: 200
Długość przewodu: 2 m
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

244.77
220.17
1 szt. z VAT
-10%
179.00 PLN netto
Koszt dostawy: 9.99 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

ŻELAZKO TEFAL FV5615

ŻELAZKO TEFAL FV5615

Opis szczegółowy ŻELAZKO TEFAL FV5615

Stopa Durilium AirGlide Autoclean
Moc 2600 W
Wytwarzanie pary 0-50 g/min
Uderzenie pary 200 g/min
Funkcja Auto-Stop
Funkcja Anti-Drip
Prasowanie w pionie
Spryskiwacz
Przewód 2m
Zbiornik na wodę 300 ml
Duży otwór do uzupełniania wody
pokaż wszystko

Parametry produktu ŻELAZKO TEFAL FV5615

Funkcje System antywapienny, Prasowanie w pionie, Prasowanie na mokro, Prasowanie na sucho
Moc [W] 2600 W
Strumień pary [g/min] 50
Silne uderzenie pary [g/min] 200
Długość przewodu 2 m
Regulator temperatury Pokrętło
Kolor Fioletowy
Rodzaj stopy Durilium airglide autoclean
Funkcje dodatkowe Możliwość użycia wody kranowej, Spryskiwacz, Pionowe uderzenia pary, Blokada kapania, Automatyczny wyłącznik
Pojemność zbiornika [l] 0,3 l (dm³)
Instrukcja Tak
Gwarancja Tak
Okres gwarancji [m-c] 24 mies.
Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) 0,2 PLN
Formatowany opis produktu

Żelazko parowe Tefal Turbo Pro z szufladką antywapienną ułatwiającą usuwanie kamienia i stopą Durilium AirGlide Autoclean FV5615

 

Benefity:

•Moc 2600 W zapewnia szybkie nagrzewanie i dużą wydajność wytwarzania pary.

•Wydajność wytwarzania pary 50 g/min zapewnia bardzo skuteczne prasowanie, a wyrzut pary Turbo Boost 200 g/min pomaga uporać się z najbardziej uporczywymi zagnieceniami.

•Stopa Durilium AirGlide Autoclean pozostaje czysta mimo upływu czasu, zapewnia najlepszy ślizg po tkaninach od Tefal* i maksymalną ilość pary. *W porównaniu z innymi stopami Tefal – test zewnętrzny

•Automatyczne wyłączanie dla większego bezpieczeństwa.

•Funkcja automatycznego wytwarzania pary dostosowuje ilość pary do rodzaju tkaniny, zapewniając skuteczne prasowanie bez wysiłku.

Dzięki nowej technologii wyrzutu pary zapewniającej jej wnikanie głęboko w tkaninę, żelazko Turbo Pro gwarantuje doskonałe rezultaty prasowania. To wydajne żelazko parowe jest wyposażone w nowy system Turbo Boost opracowany przez Tefal generujący dużą ilość pary i zapewniający wyrzut pary na poziomie 200 g/m w celu usuwania nawet najbardziej opornych zagnieceń. Ciągły wyrzut pary na poziomie 50 g/m gwarantuje szybkie i wydajne rezultaty, a moc 2600 W zapewnia krótki czas nagrzewania. Stopa Durilium AirGlide Autoclean zapewnia zawsze najlepszy ślizg po tkaninie wśród żelazek Tefal i nie brudzi się mimo upływu czasu. Bogato wyposażone żelazko Turbo Pro to doskonałe narzędzie do usuwania zagnieceń dostępne w zasięgu ręki.

 

Najłatwiejsze prowadzenie żelazka po tkaninie dzień po dniu od marki Tefal

Nowa powłoka z technologią Durilium AirGlide Autoclean zapewnia najłatwiejsze prowadzenie żelazka po tkaninie wśród żelazek Tefal* dla szybkiego prasowania. Gwarantuje ona także optymalne rozprowadzanie pary dla wydajnego usuwaania zagnieceń. Opracowana przez Tefal powłoka Autoclean ma właściwości samoczyszczące i nie brudzi się z upływem czasu. *W porównaniu z innymi powłokami Tefal – test zewnętrzny

 

Szybkie nagrzewanie dla większej wydajności  Wysoka moc 2600W zapewnia szybkie nagrzewanie się stopy żelazka i nieprzerwane wytwarzanie dużej ilości pary dla skutecznego usuwania zagnieceń. 

 

Łatwe usuwanie zagnieceń  Ciągły wyrzut pary na poziomie do 50 g/min zapewnia stałą, idealną ilość pary dla wydajnego usuwania wszystkich zagnieceń.

 

Szybkie usuwanie nawet najbardziej opornych zagnieceń.  Zastosuj funkcję Turbo Boost, aby odświeżyć ubrania za pomocą prasowania w pionie lub usunąć trudne zagniecenia.

 

Automatyczne ustawienie pary: właściwa ilość pary do każdego typu tkaniny Automatyczna funkcja ustawia odpowiednią ilość pary - wystarczy dobrać temperaturę do typu prasowanego materiału, a resztą zajmie się żelazko.

 

Bezpieczeństwo prasowanych tkanin i Twojego domu  Żelazko automatycznie wyłączy się, jeśli zapomnisz to zrobić. Żelazko pozostawione w pozycji pionowej wyłącza się po 8 minutach. Żelazko pozostawione na stopie lub boku wyłączy się już po 30 sekundach. 

 

Ochrona prasowanych tkanin przed zabrudzeniem  Funkcja zapobiegająca kapaniu Anti-Drip przeciwdziała wyciekaniu wody, gdy żelazko nie jest jeszcze w pełni nagrzane, i poplamieniu ubrań podczas prasowania. 

 

Mniejsze zużycie energii  Tryb Eco zmniejsza zużycie energii do 20%*. * -20% w porównaniu ze zużyciem energii przy maksymalnym poziomie mocy.

 

Łatwa naprawa przez 10 lat  • Zaprojektowany z myślą o łatwej naprawie  • Tania i szybka dostawa części zamiennych przez 10 lat  • 6500 punktów serwisowych na całym świeci

 

Wymiar opakowania jednostkowego (SxWxG) 32,8 x 16,9 x 19,6 cm
pokaż wszystko

Inne produkty z kategorii  Żelazka

Opinie i recenzje klientów o ŻELAZKO TEFAL FV5615

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy

Produkty polecane