_

ANTENA POKOJOWA MANTA MA312

ANTENA POKOJOWA MANTA MA312

ANTENA POKOJOWA MANTA MA312

Opis szczegółowy ANTENA POKOJOWA MANTA MA312

MA312 to antena pokojowa ze wzmacniaczem sygnału, dzięki której możliwy jest odbiór naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T. Antena pozwala na idealne dostrojenie wzmacniacza aby uzyskać najlepszy odbiór. Antena polecana jest szczególnie dla osób, które nie mogą umieścić zewnętrznej anteny na budynku lub nie mają możliwości skorzystania z telewizji kablowej.
Dzięki zgrabnej obudowie z czarnego tworzywa sztucznego, MA312 dobrze komponuje się z pomieszczeniem. Podwójne regulowane teleskopy anteny pozwalają na najlepsze ustawienie w celu uzyskania optymalnych parametrów odbioru.
pokaż wszystko

Parametry produktu ANTENA POKOJOWA MANTA MA312

Regulacja wzmocnienia Tak
Typ DVB-T1
Rodzaj Wewnętrzna
Sposób działania Aktywna
Odbierane zakresy UHF, VHF
Wbudowany przedwzmacniacz antenowy Tak
Wymiary (WxSxG [cm]) 23 x 12 x 25 cm
Waga [g] 800 g
Zasilacz w komplecie Tak
Formatowany opis produktu MA312 to antena pokojowa ze wzmacniaczem sygnału, dzięki której możliwy jest odbiór naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T. Antena pozwala na idealne dostrojenie wzmacniacza aby uzyskać najlepszy odbiór. Antena polecana jest szczególnie dla osób, które nie mogą umieścić zewnętrznej anteny na budynku lub nie mają możliwości skorzystania z telewizji kablowej.Dzięki zgrabnej obudowie z czarnego tworzywa sztucznego, MA312 dobrze komponuje się z pomieszczeniem. Podwójne regulowane teleskopy anteny pozwalają na najlepsze ustawienie w celu uzyskania optymalnych parametrów odbioru.
Wymiar opakowania jednostkowego (SxWxG) 13,5 x 22 x 27 cm
Numer katalogowy dostawcy Ma312
Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) 0,08 PLN
pokaż wszystko

Opinie i recenzje klientów o ANTENA POKOJOWA MANTA MA312

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy