_

GŁOŚNIK MANTA SPK811

Numer artykułu: 10115624

Marka: MANTA

Czas pracy do: 3 h (godz.)
Efekty świetlne: Tak
Łączność Bluetooth: Tak
Maksymalna pojemność karty pamięci: 32 GB
Moc: 10 W
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

119.19
1 szt. z VAT
96.90 PLN netto
Koszt dostawy: 9.99 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

GŁOŚNIK MANTA SPK811

GŁOŚNIK MANTA SPK811
GŁOŚNIK MANTA SPK811

Opis szczegółowy GŁOŚNIK MANTA SPK811

Nowoczesny design, wysoka jakość dźwięku
SPK811 KOSMO to bezprzewodowy głośnik Bluetooth Hi-Fi zamknięty w stylowej i eleganckiej obudowie wykonanej z materiałów najwyższej jakości. SPK811 KOSMO to głośnik dla wymagających – z pewnością sprawdzi się na każdej domówce! Głośnik o mocy 10W schowany jest za siatkową osłoną w kolorze czarnym. Pod nią ukryte są diody świecące LED, dzięki którym słuchaniu muzyki mogą towarzyszyć dodatkowe efekty wizualne. Urządzenie wyposażone jest w wygodną rączkę, dzięki której możemy przenieść głośnik w dowolne miejsce. Głośnik ma także wbudowane radio FM, które pozwala na słuchanie ulubionych rozgłośni radiowych.
Nieskończone możliwości odtwarzania
SPK811 KOSMO to urządzenie multimedialne, które umożliwia odtwarzanie strumieniowe muzyki ze smartfonu poprzez łącze Bluetooth (zasięg do 10 metrów). Dzięki gniazdom MicroSD oraz USB możliwe jest odtwarzanie plików w formacie MP3/WMA, zaś gniazdo AUX (LINE IN) pozwala na podłączenie innego źródła sygnału audio.
Bateria i zasilanie
Zasilanie urządzenia stanowi wbudowany akumulator o pojemności 1200 mAh. Dzięki temu SPK811 KOSMO doskonale sprawdza się w terenie. Naładowany akumulator wystarcza na około 3 godziny nieprzerwanego słuchania muzyki. Ładowanie akumulatora oraz zasilanie w domu może odbywać się z dostępnego w zestawie zasilacza 5V.
pokaż wszystko

Parametry produktu GŁOŚNIK MANTA SPK811

Czas pracy do 3 h (godz.)
Efekty świetlne Tak
Łączność Bluetooth Tak
Maksymalna pojemność karty pamięci 32 GB
Moc 10 W
Obsługa kart microSD Tak
Pojemność akumulatora 1200 mAh
Radio Tak
Waga 1,5 kg
Wejście AUX Tak
Wymiary (SxWxD) 160 x 365 x 137 mm
Złącza USB
Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) 0,16 PLN
Formatowany opis produktu Nowoczesny design, wysoka jakość dźwiękuSPK811 KOSMO to bezprzewodowy głośnik Bluetooth Hi-Fi zamknięty w stylowej i eleganckiej obudowie wykonanej z materiałów najwyższej jakości. SPK811 KOSMO to głośnik dla wymagających – z pewnością sprawdzi się na każdej domówce! Głośnik o mocy 10W schowany jest za siatkową osłoną w kolorze czarnym. Pod nią ukryte są diody świecące LED, dzięki którym słuchaniu muzyki mogą towarzyszyć dodatkowe efekty wizualne. Urządzenie wyposażone jest w wygodną rączkę, dzięki której możemy przenieść głośnik w dowolne miejsce. Głośnik ma także wbudowane radio FM, które pozwala na słuchanie ulubionych rozgłośni radiowych.Nieskończone możliwości odtwarzaniaSPK811 KOSMO to urządzenie multimedialne, które umożliwia odtwarzanie strumieniowe muzyki ze smartfonu poprzez łącze Bluetooth (zasięg do 10 metrów). Dzięki gniazdom MicroSD oraz USB możliwe jest odtwarzanie plików w formacie MP3/WMA, zaś gniazdo AUX (LINE IN) pozwala na podłączenie innego źródła sygnału audio.Bateria i zasilanieZasilanie urządzenia stanowi wbudowany akumulator o pojemności 1200 mAh. Dzięki temu SPK811 KOSMO doskonale sprawdza się w terenie. Naładowany akumulator wystarcza na około 3 godziny nieprzerwanego słuchania muzyki. Ładowanie akumulatora oraz zasilanie w domu może odbywać się z dostępnego w zestawie zasilacza 5V.
Numer katalogowy dostawcy Spk811
Wymiar opakowania jednostkowego (SxWxG) 17,5 x 39,5 x 15,5 cm
pokaż wszystko

Inne produkty z kategorii  Głośniki przenośne

Opinie i recenzje klientów o GŁOŚNIK MANTA SPK811

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy

Produkty polecane