_

WIEŻA BLAUPUNKT MS8BK

WIEŻA BLAUPUNKT MS8BK

WIEŻA BLAUPUNKT MS8BK

Opis szczegółowy WIEŻA BLAUPUNKT MS8BK

Urządzenie jest klasycznym mikro zestawem pozwalającym na odtwarzanie muzyki z wielu różnych nośników. Wbudowany napęd CD pozwala na odtwarzanie standardowego formatu CD – audio, jak również plików MP3 zapisanych na płytach CD-R oraz nośnikach wielokrotnego zapisu CD-RW, dzięki czemu użytkownik ma możliwość odtwarzania wszystkich swoich ulubionych utworów zapisanych w bibliotece muzycznej.
Tuż pod tacką napędu CD znajduje się gniazdo USB, dzięki któremu również możliwe jest odtwarzanie plików muzycznych MP3 zapisanych na przenośnych pamięciach typu pendrive.
Obok portu USB usytuowane jest złącze AUX mini jack, za pomocą którego możliwe jest podłączenie i odtwarzanie muzyki z wszelkiego rodzaju urządzeń przenośnych między innymi ze smartfonów, tabletów i innych odtwarzaczy muzycznych posiadających wyjście słuchawkowe lub oddzielne wyjście audio.
Mikrowieża MS8BK posiada również tuner FM z cyfrową syntezą PLL oraz możliwością wprowadzenia do pamięci ulubionych 30 stacji radiowych.
Urządzenie posiada czytelny, niebieski wyświetlacz LED, który informuje nas o numerze i czasie aktualnie odtwarzanego utworu lub zakresie częstotliwości na jakich nadawana jest odsłuchiwana w danym momencie stacja radiowa.
Ergonomiczne pokrętło do regulacji głośności na przednim panelu, duże przyciski funkcyjne oraz pilot zdalnego sterowania sprawiają, że obsługa tego urządzenia jest bardzo prosta i komfortowa.
MS8BK posiada wbudowany wzmacniacz o mocy wyjściowej 10 Watt RMS, co w połączeniu z głośnikami o dobrej skuteczności, zamkniętymi w drewnianych obudowach, pozwala uzyskać bardzo dobry dźwięk.
Ten niewielki zestaw micro idealnie sprawdzi się jako dyskretne źródło dźwięku w każdym biurze, gabinecie czy sypialni, a stonowana kolorystyka pozwoli dopasować się do praktycznie każdego wnętrza.
pokaż wszystko

Parametry produktu WIEŻA BLAUPUNKT MS8BK

Moc znamionowa RMS [W] 10 W
Odtwarzacz płyt CD-R/RW
Radio FM Tak
Radio internetowe Tak
Port USB Tak
Kolor obudowy Czarny
Zasilanie [V] 230 V
RDS Tak
Pilot Tak
Wyjście słuchawkowe Tak
Standardy odtwarzania dźwięku MP3, CD-R/RW
Regulacja tonów wysokich / niskich Tak
Dekodery dźwięku wielokanałowego Dolby Digital
Waga [g] 1,85 kg
Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) 1,31 PLN
Wymiar opakowania jednostkowego (SxWxG) 17 x 14 x 22 cm
pokaż wszystko

Inne produkty z kategorii  Mini wieże

Opinie i recenzje klientów o WIEŻA BLAUPUNKT MS8BK

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy

Produkty polecane