_

TELEWIZOR MANTA 50" LED 50LUA58L

Numer artykułu: 92161728

Marka: MANTA

Przekątna ekranu [cal]: 50 ″ (cal, in)
Standard HD: Ultra HD-4K
Klasa energetyczna: A
Tuner: DVB-C-cyfrowy kablowy, DVB-T (MPEG-4)-cyfrowy naziemny
Funkcje poprawiające jakość obrazu: Tak
zobacz więcej »

Oceny klientów  (brak)
Dodaj pierwszą opinię

1498.14
1 szt. z VAT
1218.00 PLN netto
Koszt dostawy: 29.90PLN/szt.
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

TELEWIZOR MANTA 50" LED 50LUA58L

TELEWIZOR MANTA 50" LED 50LUA58L
TELEWIZOR MANTA 50" LED 50LUA58L
TELEWIZOR MANTA 50" LED 50LUA58L
TELEWIZOR MANTA 50" LED 50LUA58L

Opis szczegółowy TELEWIZOR MANTA 50" LED 50LUA58L

LED50LUA58L Android z funkcją E-share - to multimedialne centrum rozrywki dla całej rodziny!
Manta LED50LUA58L to nowy model telewizora opartego na najnowocześniejszym systemie ANDROID z dużym i czytelnym 50-calowym ekranem w rozdzielczości Ultra HD, z unikalną funkcją E-Share. Manta EMEPROR to znacznie więcej niż tylko telewizor! To multimedialne centrum rozrywki dla całej rodziny! Wbudowana funkcja E-Share jest dużym ułatwieniem w codziennym użytkowaniu telewizora Manta LED50LUA58L. Zarządzanie plikami ze smartfona* na ekranie 50-calowego telewizora nigdy nie było tak proste.
Dzięki unikalnej funkcji E-share poprzez łączność WiFi w każdej chwili można bezprzewodowo wysłać zdjęcia lub filmy ze smartfona* na ekran telewizora i przeglądać je w gronie rodziny czy przyjaciół. W sytuacji, gdy pilot zdalnego sterowania do telewizora Manta zgubi się, a właśnie zaczyna się mecz... można bez obaw użyć smartfona*, który z powodzeniem zastąpi pilota.
Telewizja w jakości UHD!
50 calowy telewizor Manta LED50LUA58L to gwarancja najwyższej jakości oraz wysokiej rozdzielczości ULTRA HD. Oglądanie filmów na tym TV to duża przyjemność!
Telewizor jest wyposażony w złącza RF x1, USB x2, Earphone x1, HDMI x2, VGA x1, Mini YPbPr in x1, PC Audio in x1, Mini AV x2 .
Wysoka jakość wykonania!
LED50LUA58L wyprodukowany jest z komponentów pochodzących od najlepszych światowych producentów podzespołów elektronicznych. Gwarancję wysokiej jakości gwarantuje również montaż w Polsce oraz rygorystyczna kontrola jakości prowadzona w polskiej fabryce. W przypadku jakichkolwiek problemów technicznych, telewizory objęte są opieką posprzedażową - MANTA EXPRESS.
ANDROID TV .
W porównaniu do systemów SMART TV opartych o zamknięte platformy jak Tizen czy Web OS, telewizor Manta oferuje bezpośredni dostęp do osobistego konta Google oraz Sklepu Play firmy Google, z którego można pobrać preferowane aplikacje. Użytkownik może korzystać w płynny sposób z serwisów, takich jak: Netflix, Cyfrowy Polsat GO, i wielu innych. W telewizorze zainstalowane są popularne aplikacje: YouTube, przeglądarka internetowa, Twitter, Facebook oraz menadżer plików. Seria telewizorów Manta EMPEROR wyróżnia się na tle rynku otwartym systemem ANDROID, który zaczyna być rewolucją technologiczną w świecie telewizorów ze względu na nieograniczone możliwości użytkowania.
*Dotyczy smartfonów opartych o system Android
Dodatkowe funkcje:
Manta LED50LUA58L pozwala cieszyć się czystym dźwiękiem, dzięki funkcji redukcji szumów. TV sprzedawany jest wraz z pilotem, bateriami do pilota oraz instrukcją obsługi. Włączenie trybu hotelowego: Kod z menu 4711
pokaż wszystko

Parametry produktu TELEWIZOR MANTA 50" LED 50LUA58L

Przekątna ekranu [cal] 50 ″ (cal, in)
Standard HD Ultra HD-4K
Klasa energetyczna A
Tuner DVB-C-cyfrowy kablowy, DVB-T (MPEG-4)-cyfrowy naziemny
Funkcje poprawiające jakość obrazu Tak
Rodzaj tunera DVB-T MPEG-4
Standard VESA Tak
SmartTV Tak
Zasilanie [V] 240 V
Kolor obudowy Czarny
Telegazeta Tak
WiFi Tak
System dźwięku przestrzennego Tak
Kontrast Dynamiczny [x:y] 4000000:1
Korektor dźwięku Tak
Łączna moc głośników [W] 20 W
Ilość Głośników 2
Port USB Tak
Liczba złączy USB 2
Nagrywanie na USB Tak
Pilot Tak
Blokada rodzicielska Tak
Wyjście słuchawkowe  Tak
Cyfrowe wyjście HDMI Tak
Liczba cyfrowych wejść HDMI 2
Złącze Ethernet (LAN) Tak
Cyfrowe wyjście koaksjalne Tak
EURO/SCART Tak
Liczba złączy EURO/SCART 1
Wejście PC VGA Tak
Waga [g] 10,2 kg
Wymiary (SxWxG [cm]) 1129 x 665 x 88 mm
Etykieta Energetyczna 493489
Czas reakcji matrycy [ms] 9,5 ms
Wymiar opakowania jednostkowego (SxWxG) 118 x 73 x 13 cm
Numer katalogowy dostawcy 50lua58l
Formatowany opis produktu
LED50LUA58L Android z funkcją E-share - to multimedialne centrum rozrywki dla całej rodziny!Manta LED50LUA58L to nowy model telewizora opartego na najnowocześniejszym systemie ANDROID z dużym i czytelnym 50-calowym ekranem w rozdzielczości Ultra HD, z unikalną funkcją E-Share. Manta EMEPROR to znacznie więcej niż tylko telewizor! To multimedialne centrum rozrywki dla całej rodziny! Wbudowana funkcja E-Share jest dużym ułatwieniem w codziennym użytkowaniu telewizora Manta LED50LUA58L. Zarządzanie plikami ze smartfona* na ekranie 50-calowego telewizora nigdy nie było tak proste.Dzięki unikalnej funkcji E-share poprzez łączność WiFi w każdej chwili można bezprzewodowo wysłać zdjęcia lub filmy ze smartfona* na ekran telewizora i przeglądać je w gronie rodziny czy przyjaciół. W sytuacji, gdy pilot zdalnego sterowania do telewizora Manta zgubi się, a właśnie zaczyna się mecz... można bez obaw użyć smartfona*, który z powodzeniem zastąpi pilota.
Telewizja w jakości UHD!50 calowy telewizor Manta LED50LUA58L to gwarancja najwyższej jakości oraz wysokiej rozdzielczości ULTRA HD. Oglądanie filmów na tym TV to duża przyjemność!Telewizor jest wyposażony w złącza RF x1, USB x2, Earphone x1, HDMI x2, VGA x1, Mini YPbPr in x1, PC Audio in x1, Mini AV x2 .
Wysoka jakość wykonania!LED50LUA58L wyprodukowany jest z komponentów pochodzących od najlepszych światowych producentów podzespołów elektronicznych. Gwarancję wysokiej jakości gwarantuje również montaż w Polsce oraz rygorystyczna kontrola jakości prowadzona w polskiej fabryce. W przypadku jakichkolwiek problemów technicznych, telewizory objęte są opieką posprzedażową - MANTA EXPRESS.ANDROID TV .W porównaniu do systemów SMART TV opartych o zamknięte platformy jak Tizen czy Web OS, telewizor Manta oferuje bezpośredni dostęp do osobistego konta Google oraz Sklepu Play firmy Google, z którego można pobrać preferowane aplikacje. Użytkownik może korzystać w płynny sposób z serwisów, takich jak: Netflix, Cyfrowy Polsat GO, i wielu innych. W telewizorze zainstalowane są popularne aplikacje: YouTube, przeglądarka internetowa, Twitter, Facebook oraz menadżer plików. Seria telewizorów Manta EMPEROR wyróżnia się na tle rynku otwartym systemem ANDROID, który zaczyna być rewolucją technologiczną w świecie telewizorów ze względu na nieograniczone możliwości użytkowania.*Dotyczy smartfonów opartych o system AndroidDodatkowe funkcje:Manta LED50LUA58L pozwala cieszyć się czystym dźwiękiem, dzięki funkcji redukcji szumów. TV sprzedawany jest wraz z pilotem, bateriami do pilota oraz instrukcją obsługi. Włączenie trybu hotelowego: Kod z menu 4711
Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) 13,2 PLN
Kontrast Statyczny [x:y] 3000:1
Nie posiadam numeru EAN dla palety 1
Maksymalna liczba warstw na palecie 2
pokaż wszystko

Inne produkty z kategorii  Telewizory LED

Opinie i recenzje klientów o TELEWIZOR MANTA 50" LED 50LUA58L

Dodaj własną opinięTen produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy