Śmietanki

Filtry close

Grupa cenowa [PLN]

Szukaj
0,00 - 3,99
3,99 - 7,99
7,99 - 25,90

Zawartość tłuszczu

Szukaj

Zawartość netto

Szukaj

Poranna czy popołudniowa kawa to nieodłączna część dnia dla wielu z nas. Sporo osób jest bardzo przywiązanych do tego, w jaki sposób przygotowywany jest ten pobudzający aromatyczny napój. W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszą się alternatywne metody parzenia kawy, rośnie też świadomość wagi doboru odpowiednich ziaren oraz stopnia ich wypalenia. Nie każdy jednak jest wielbicielem specyficznego smaku tak przygotowanej kawy. Wielu fanów tradycyjnego podejścia do kawy nie ma ani sprzętu, ani też czasu na to, aby na parzenie kawy poświęcać dodatkowe minuty, a nawet godziny. Oni jednak także chcą rozkoszować się kubkiem doskonałej rozgrzewającej i aromatycznej kawy. Jedni powiedzą, że jeśli kawa – to tylko czarna. Na drugim biegunie są wielbiciele kawy zabielanej czy to mlekiem, czy śmietanką. Śmietanka czy odpowiednia ilość mleka dodają kawie kremowości i łagodzą jej smak. Do tego można użyć zarówno mleka, w tym jednego z roślinnych: owsianego, sojowego czy ryżowego albo śmietanki. Tu również mamy do wyboru całkiem sporo propozycji, tak odzwierzęcych, jak i roślinnych. Wśród fanów zabielanej kawy znajdują się także ci, którzy najchętniej sięgają po zabielacz do kawy w proszku.

Śmietanka do kawy w proszku – walory

Śmietanka do kawy w proszku jest produktem, który z powodzeniem zastępuje klasyczne zabielacze kawy. Nadaje jej przyjemny, mleczny smak, łagodząc kwasowość i goryczkę. Na popularność tego typu produktów ma wpływ przede wszystkim łatwość przechowywania, wydajność i długi termin przydatności do spożycia śmietanki do kawy w proszku. To także ekonomiczna propozycja. Często zdarza się, że płynny zabielacz przechowywany w lodówce traci świeżość, a nawet psuje się szybciej. Taka sytuacja nie będzie mieć miejsca, gdy sięgniesz po śmietankę w proszku. Możesz bez obaw przechowywać ją w szafce, oszczędzając miejsce w lodówce. To także dobra wybór do zabielenia kawy w miejscu pracy, jeśli nie masz dostępu do chłodziarki, w której można przechowywać mleko. Śmietanka do kawy w proszku jest doskonałym wyborem – poręcznym i prostym w użyciu. Śmietanka do kawy w proszku szybko rozpuszcza się w kawie, nadając jej niepowtarzalny smak. Wystarczy, że po użyciu zabezpieczysz opakowanie, a zachowa świeżość i ten sam, doskonały smak przez wiele tygodni. Takie rozwiązanie sprawdzi się również w trasie czy podczas wyjazdów. Nie będzie trzeba martwić się o to, czy po dniu spędzonym w nagrzanym samochodzie będzie jeszcze zdatna do spożycia. Śmietanki do kawy w proszku to produkt, który możesz zabrać właściwie wszędzie, tak w małą, jak i dużą podróż. Brak konieczności przechowywania w lodówce to niewątpliwie jedna z jego największych zalet. Kawa należy do tych produktów, których smak nie musi przekonywać nas od samego początku. Choć wiele osób uznaje sam jej zapach za atrakcyjny, jednak gorzkawo-kwaskowy smak należy do tych nieco trudniejszych tzw. smaków nabywanych. Śmietanki do kawy łagodzą lub całkowicie usuwają ten posmak, dając efekt złagodzenia profilu smakowego. Dodatkowo nadają kawie doskonałą kremowość. Część kawoszy sięga po nie, kiedy nie ma dostępu do świeżego mleka, lecz dla sporej grupy to jeden z ulubionych dodatków do kawy.

Śmietanka w proszku: pyszna i idealna na każdą okazję

Wypicie kubka porannej kawy dla wielu jest bardzo ważną potrzebą. Zależy im więc na tym, aby przygotować ją jak najszybciej. Nie ma chyba łatwiejszego sposobu na przygotowanie zabielonej kawy niż dodanie śmietanki w proszku. Doskonale rozpuszcza się w gorącej kawie, pozostawiając ją gęstą, przyjemnie rozjaśnioną i gotową do wypicia w ciągu kilkunastu sekund. Producenci śmietanek w proszku prześcigają się w tworzeniu formuł, które coraz szybciej rozpuszczają się w ciepłym płynie.

Śmietanka w proszku może być używana do zabielania nie tylko samej kawy. Bardzo dobrze sprawdzi się także podczas przygotowywania herbaty, kakao czy nawet niektórych deserów. Tradycja picia herbaty z mlekiem w naszym kraju raczej nie cieszy się dużą popularnością, co oczywiście nie oznacza, że nie znajdą się wielbiciele takiego napoju. Niestandardowych zastosowań śmietanki w proszku jest znacznie więcej. Wymienić tu należy, chociażby zabielanie zup czy sosów.

Nasz wybór śmietanki do kawy w proszku

W tej kategorii znajdziesz śmietanki w proszku od najpopularniejszych marek. Przede wszystkim są to produkty marki Cremona – najbardziej znanej firmy produkującej śmietanki do kawy w proszku. To najdłużej utrzymująca się na rynku marka ze śmietanką do kawy w proszku w ofercie. Koneserzy zabielanej kawy z pewnością dobrze ją znają. W naszej ofercie znalazły się również śmietanki w proszku Coffeeta oraz Mokate. Zależnie od swoich potrzeb znajdziesz tu różne pojemności opakowań. Jeśli zabieloną kawą raczysz się sporadycznie pewnie zainteresują Cię mniejsze pojemności, na przykład 80 czy 200 g. Dla chcących zrobić większe zapasy przygotowaliśmy śmietankę w proszku w kilogramowym opakowaniu. Takie opakowanie z pewnością pozwoli cieszyć się niepowtarzalnym smakiem zabielanej kawy przez długie tygodnie.

ukryj