PEDIGREE DENTASTIX MAŁE RASY 45G

favorite_border

Numer artykułu: 16953465

Marka: pedigree

Typ: Przysmaki
Waga netto: 45 g
Skład: Skład: zboża, produkty pochodzenia roślinnego, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, substancje mineralne (w tym 2.4% tripolifosforanu sodu), roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze.
Płeć psa: Wszystkie
Rodzaj sierści: Wszystkie
zobacz więcej »
5.82
1 szt. z VAT
5.39 PLN netto
129.32 PLN brutto za kilogram

Numer artykułu: 16953465

Koszt dostawy: od 9.99 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

PEDIGREE DENTASTIX MAŁE RASY 45G

PEDIGREE DENTASTIX MAŁE RASY 45G
PEDIGREE DENTASTIX MAŁE RASY 45G

Opis szczegółowy PEDIGREE DENTASTIX MAŁE RASY 45G keyboard_arrow_down

Pedigree® DentaStix® to przysmaki dentystyczne o unikalnym kształcie, które przy codziennym stosowaniu ograniczają powstawanie kamienia nazębnego nawet do 80%, co zostało udowodnione badaniami naukowymi. Przysmaki Pedigree® DentaStix® zostały przygotowane tak, być zapewnić ich długie żucie, a przez to ich skuteczność. Ich struktura o delikatnych właściwości ścierających i aktywne składniki pomagają ograniczać gromadzenie się osadu i kamienia nazębnego. Smaczne, choć o niskiej zawartości tłuszczu i bez dodatku cukru, nie zawierają sztucznych barwników i aromatów. Pedigree® - podaruj swojemu psu to, co najlepsze. Jama ustna psa spełnia wiele ważnych funkcji, tak więc posiadanie zdrowych zębów i dziąseł jest absulotnie niezbędne do tego, by żyło im się jak najlepiej. Jednakże aż 4 na 5 psów powyżej 3 roku życia cierpi na choroby dziąseł, które mogą doprowadzić do ich spowolnienia tempa życia, a nawet do konieczności leczenia weterynaryjnego. We współpracy z lekarzami weterynarii i specjalistami ds. żywienia z Centrum Żywienia Zwierząt w Waltham, Pedigree® opracowało szeroki asortyment smacznych gryzaków dla psów, które zmniejszają ryzyko chorób dziąseł dzięki ograniczeniu odkładania się osadu i kamienia nazębnego. 1. Przysmaki do gryzienia DentaStix® o udowodnionym naukowo działaniu, które przy codziennym podawaniu ograniczają powstawanie kamienia nazębnego nawet do 80% 2. Połączenie unikalnej struktury i aktywnych składników zapewnia skuteczność działania przysmaków Pedigree® DentaStix® 3. Przysmaki dentystyczne Pedigree® DentaStix® dla psów opracowane z pomocą lekarzy weterynarii i specjalistów ds. żywienia z Centrum Żywienia Zwierząt w Waltham™ 4. Przysmaki dla psów o obniżonej zawartości tłuszczu, bez dodatku cukru. Nie zawierają sztucznych barwników i aromatów 5. Przysmaki dopasowane do wielkości szczęki psa. Dla psów ras małych, średnich i dużych
pokaż wszystko

Parametry produktu PEDIGREE DENTASTIX MAŁE RASY 45G keyboard_arrow_down

Typ Przysmaki
Waga netto 45 g
Skład Skład: zboża, produkty pochodzenia roślinnego, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, substancje mineralne (w tym 2.4% tripolifosforanu sodu), roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze.
Płeć psa Wszystkie
Rodzaj sierści Wszystkie
Wskazania Sposób karmienia: małe psy np. jamnik: 1 sztuka dziennie. Ten przysmak do gryzienia jest przeznaczony dla psów o wadze od 5kg do 10kg. Przysmak nie jest przeznaczony dla młodych szczeniąt poniżej 4 miesiąca życia. Po otwarciu opakowania zużyć w ciągu 14 dni. Pamiętaj, aby zapewnić zwierzęciu stały dostęp do świeżej wody do picia.
Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: Mars Polska Sp. z o.o.
Ulica i numer: Kożuszki Parcel 42
Kod pocztowy i miasto: 96-500 Sochaczew PL
Waga jednostkowa brutto 0,05 kg
Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 150 op. zb. (DU)
pokaż wszystko

Inne produkty z kategorii  Pokarm dla psów

 
 
 
 
KARMA SUCHA CHAPPI

KARMA SUCHA CHAPPI

-14%
75.59
64.79
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 75.59 PLN
1 szt. z VAT
Dodaj
 
 
 
 
KARMA SUCHA CHAPPI

KARMA SUCHA CHAPPI

-14%
75.59
64.79
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 75.59 PLN
1 szt. z VAT
Dodaj