CRISS PŁYN DO SZYB KOMINKOWYCH 750 ML

favorite_border

Numer artykułu: 99660094

Marka: CRISS

Skład: Mieszanina jest wodnym roztworem środków powierzchniowo czynnych, rozpuszczalników organicznych, kompozycji zapachowej i wodorotlenków.
Zastosowanie: Skutecznie usuwa brud, osad , ślady dymu i sadzy z powierzchni szyb kominkowych, kominków, piekarników.
Sposób użycia: Spryskiwać czyszczoną powierzchnię z odległości ok. 20 cm i rozprowadzić produkt.
Biodegradowalny: Tak
Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE: Myć ręce po użyciu., W przypadku wrażliwej lub uszkodzonej skóry należy unikać długotrwałego kontaktu z produktem, Unikać kontaktu z oczami. Jezeli produkt dostanie się do oczu, dokładnie spłucz wodą., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, Nie połykać. Jeśli produkt został połknięty, skonsultuj się z lekarzem., Nie mieszaj z innymi produktami., Nie przekłuwać, nie zgrywać ani nie ciąć., Zamknij prawidłowo pokrywę., Zawsze przechowuj produkt w oryginalnym pojemniku.
zobacz więcej »
14.64
1 szt. z VAT
11.90 PLN netto
19.47 PLN brutto za litr

Numer artykułu: 99660094

Darmowa dostawa: dla zamówień od 199.00 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Dostępne w 48 h
Dodaj

CRISS PŁYN DO SZYB KOMINKOWYCH 750 ML

CRISS PŁYN DO SZYB KOMINKOWYCH 750 ML
CRISS PŁYN DO SZYB KOMINKOWYCH 750 ML

Opis szczegółowy CRISS PŁYN DO SZYB KOMINKOWYCH 750 ML keyboard_arrow_down

Skutecznie usuwa bród, osad, ślady dymu i sadzy z powierzchni szyb kominkowych i piekarników. Pozostawia powłokę czystą, pachnącą, bez smug i zacieków. Użyte nanocząsteczki opóźniają ponowne osadzenie się zanieczyszczeń. Specjalnie dobrana pompka rozpyłowa pozwala łatwo nanieść produkt na powierzchnię
pokaż wszystko

Parametry produktu CRISS PŁYN DO SZYB KOMINKOWYCH 750 ML keyboard_arrow_down

Skład Mieszanina jest wodnym roztworem środków powierzchniowo czynnych, rozpuszczalników organicznych, kompozycji zapachowej i wodorotlenków.
Zastosowanie Skutecznie usuwa brud, osad , ślady dymu i sadzy z powierzchni szyb kominkowych, kominków, piekarników.
Sposób użycia Spryskiwać czyszczoną powierzchnię z odległości ok. 20 cm i rozprowadzić produkt.
Biodegradowalny Tak
Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE Myć ręce po użyciu., W przypadku wrażliwej lub uszkodzonej skóry należy unikać długotrwałego kontaktu z produktem, Unikać kontaktu z oczami. Jezeli produkt dostanie się do oczu, dokładnie spłucz wodą., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, Nie połykać. Jeśli produkt został połknięty, skonsultuj się z lekarzem., Nie mieszaj z innymi produktami., Nie przekłuwać, nie zgrywać ani nie ciąć., Zamknij prawidłowo pokrywę., Zawsze przechowuj produkt w oryginalnym pojemniku.
Zawartość nominalna 750 ml
Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: Organika Car SA
Ulica i numer: Teofilowska 54/56
Kod pocztowy i miasto: 91-203 Łódź PL
Waga jednostkowa brutto 0,82 kg
Rodzaj produktu Płyn
Rodzaj zagrożenia Mieszanina sklasyfikowana jako stwarzająca zagrożenie: Flam. Liq. 3 H226 Skin Irrit.2 H315 Eye Irrit. 2 H319 Zagrożenia dla zdrowia człowieka: Działa drażniąco na skórę. (H315) Działa drażniąco na oczy. (H319) Zagrożenia fizykochemiczne: Łatwopalna ciecz i pary. (H226)
Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 44 op. zb. (DU)
Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w Polska
Piktogramy GHS Gazy łatwopalne, Wyroby aerozolowe, Substancje ciekłe łatwopalne, Substancje stałe łatwopalne, Substancje i mieszaniny samoreaktywne, Substancje ciekłe piroforyczne, Substancje stałe piroforyczne, Substancje i mieszaniny samonagrzewające się, Substancje i miesznaniny, które w kontakcie ze wodą wydzielają gazy łatwopalne, Nadtlenki organiczne, Substancje korodujące metale, Działanie żrące na skórę, Poważne uszkodzenie oczu
Zagrożenie Tak
pokaż wszystko

Inne produkty z kategorii  Pozostałe środki czyszczące