PRESTO PIERNIK & GOŹDZIK UNIWERSALNE ŚCIERECZKI Z PŁYNEM CZYSZCZĄCYM 120 SZT.

favorite_border

Numer artykułu: 10281004

Marka: Presto

Skład: <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa: Cinnamal, środek konserwujący: 2-Bromo-2-nitropropane-1,3-diol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone. .
Zastosowanie: Uniwersalne
Sposób użycia: Przed użyciem przetestować w mało widocznym miejscu. Po wyjęciu ściereczki szczelnie zamknąć opakowanie, zabezpieczając produkt przed wyschnięciem. Czyszczoną powierzchnię dokładnie przetrzeć ściereczką. W przypadku mocnych zabrudzeń użyć kilku ściereczek. Po zużyciu wyrzucić. Nie stosować do czyszczenia tkanin, dywanów, skór, powierzchni z nielakierowanego drewna i nieodpornych na działanie kwasów np. aluminium. Nie stosować do powierzchni mającej styczność z żywnością - w przypadku kontaktu przemyć powierzchnię wodą. Nie wyrzucać do toalety.
Krótki opis marketingowy: Ściereczki gospodarcze Presto do: meble i powierzchnie laminowane, podłogi, ceramika, glazury, tworzywa sztuczne.
Liczba sztuk: 120 szt.
zobacz więcej »
18.76
1 szt. z VAT
15.25 PLN netto

Numer artykułu: 10281004

Darmowa dostawa: dla zamówień od 199.00 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

PRESTO PIERNIK & GOŹDZIK UNIWERSALNE ŚCIERECZKI Z PŁYNEM CZYSZCZĄCYM 120 SZT.

PRESTO PIERNIK & GOŹDZIK UNIWERSALNE ŚCIERECZKI Z PŁYNEM CZYSZCZĄCYM 120 SZT.
PRESTO PIERNIK & GOŹDZIK UNIWERSALNE ŚCIERECZKI Z PŁYNEM CZYSZCZĄCYM 120 SZT.
PRESTO PIERNIK & GOŹDZIK UNIWERSALNE ŚCIERECZKI Z PŁYNEM CZYSZCZĄCYM 120 SZT.

Opis szczegółowy PRESTO PIERNIK & GOŹDZIK UNIWERSALNE ŚCIERECZKI Z PŁYNEM CZYSZCZĄCYM 120 SZT. keyboard_arrow_down

Innowacyjne połączenie 2w1 -ściereczka z płynem czyszczącym sprawia, że codzienne porządki stają się: - szybsze- nie tracisz czasu na przygotowanie akcesoriów do sprzątania, płukanie i pranie tradycyjnych ściereczek; - prostsze - ściereczka jest od razu gotowa do użycia, a po użyciu wyrzucasz ją do kosza; - przyjemniejsze - ściereczka jest zawsze czysta i pachnąca.
pokaż wszystko

Parametry produktu PRESTO PIERNIK & GOŹDZIK UNIWERSALNE ŚCIERECZKI Z PŁYNEM CZYSZCZĄCYM 120 SZT. keyboard_arrow_down

Skład <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa: Cinnamal, środek konserwujący: 2-Bromo-2-nitropropane-1,3-diol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone. .
Zastosowanie Uniwersalne
Sposób użycia Przed użyciem przetestować w mało widocznym miejscu. Po wyjęciu ściereczki szczelnie zamknąć opakowanie, zabezpieczając produkt przed wyschnięciem. Czyszczoną powierzchnię dokładnie przetrzeć ściereczką. W przypadku mocnych zabrudzeń użyć kilku ściereczek. Po zużyciu wyrzucić. Nie stosować do czyszczenia tkanin, dywanów, skór, powierzchni z nielakierowanego drewna i nieodpornych na działanie kwasów np. aluminium. Nie stosować do powierzchni mającej styczność z żywnością - w przypadku kontaktu przemyć powierzchnię wodą. Nie wyrzucać do toalety.
Krótki opis marketingowy Ściereczki gospodarcze Presto do: meble i powierzchnie laminowane, podłogi, ceramika, glazury, tworzywa sztuczne.
Liczba sztuk 120 szt.
Cinnamal (3-fenylo- 2-propenal) Tak
Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: Harper Hygienics S.A.
Ulica i numer: Gen. K. Sosnkowskiego 34
Kod pocztowy i miasto: 05-300 Mińsk Mazowiecki PL
Waga jednostkowa brutto 0,63 kg
Rodzaj produktu Chusteczki czyszczące
Rodzaj zagrożenia Chronić przed dziećmi. Nie stosować do higieny osobistej. Zawiera Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 84 op. zb. (DU)
Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w Polska
Zagrożenie Tak
pokaż wszystko

Inne produkty z kategorii  Pozostałe środki czyszczące