OFF ! MULTI INSECT ATOMIZER SUCHY AEROZOL 100ML

favorite_border

Numer artykułu: 18474106

Marka: OFF

Rodzaj: Aerozol
Skład: Substancje czynne (BPR) N,N-dietylo-m-toluamid (DEET) (CAS 134-62-3) 25g/100g. Produkt odstraszający (PT19) komary i kleszcze.
Sposób użycia: Dobrze wstrząsnąć przed każdym użyciem. Rozpylić niewielką ilość produktu (1 g na 645 cm2 skóry; 0,388 mg DEET/cm2) i trzymając opakowanie pionowo w odległości 15-20 cm od skóry, na odsłonięte części ciała, a następnie równomiernie rozsmarować (dorośli: ręce, szyja, dolna część ramion i górne części stóp; dzieci w wieku powyżej 12 lat: szyja i górna część stóp). Rozpylać powoli i równomiernie przez ok. 1 s. Na twarz dziecka lub dorosłego produkt nanosić pośrednio - spryskać dłoń, a następnie delikatnie rozsmarować, unikając kontaktu z oczami i ustami. Stosować maksymalnie 2 razy dziennie u dorosłych i 1 raz dziennie u dzieci powyżej 12 roku życia. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę (np. po silnym nasłonecznieniu). Zaniechać stosowania w przypadku wystąpienia podrażnienia. Do użytku zewnętrznego.
Numer pozwolenia na obrót: 1403
Zagrożenie: Tak
zobacz więcej »
24.78
1 szt. z VAT
20.15 PLN netto
247.80 PLN brutto za litr

Numer artykułu: 18474106

Darmowa dostawa: dla zamówień od 199.00 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

OFF ! MULTI INSECT ATOMIZER SUCHY AEROZOL 100ML

OFF ! MULTI INSECT ATOMIZER SUCHY AEROZOL 100ML
OFF ! MULTI INSECT ATOMIZER SUCHY AEROZOL 100ML
OFF ! MULTI INSECT ATOMIZER SUCHY AEROZOL 100ML

Opis szczegółowy OFF ! MULTI INSECT ATOMIZER SUCHY AEROZOL 100ML keyboard_arrow_down

Produkt odstraszający (PT19) komary (osobniki dorosłe: Culicidae) i kleszcze (osobniki dorosłe: Ixodidae), do stosowania na odsłoniętą skórę człowieka. Płyn w postaci aerozolu do powszechnego użytku na zewnątrz pomieszczeń oraz w miejscach dobrze wentylowanych wewnątrz pomieszczeń.
pokaż wszystko

Parametry produktu OFF ! MULTI INSECT ATOMIZER SUCHY AEROZOL 100ML keyboard_arrow_down

Rodzaj Aerozol
Skład Substancje czynne (BPR) N,N-dietylo-m-toluamid (DEET) (CAS 134-62-3) 25g/100g. Produkt odstraszający (PT19) komary i kleszcze.
Sposób użycia Dobrze wstrząsnąć przed każdym użyciem. Rozpylić niewielką ilość produktu (1 g na 645 cm2 skóry; 0,388 mg DEET/cm2) i trzymając opakowanie pionowo w odległości 15-20 cm od skóry, na odsłonięte części ciała, a następnie równomiernie rozsmarować (dorośli: ręce, szyja, dolna część ramion i górne części stóp; dzieci w wieku powyżej 12 lat: szyja i górna część stóp). Rozpylać powoli i równomiernie przez ok. 1 s. Na twarz dziecka lub dorosłego produkt nanosić pośrednio - spryskać dłoń, a następnie delikatnie rozsmarować, unikając kontaktu z oczami i ustami. Stosować maksymalnie 2 razy dziennie u dorosłych i 1 raz dziennie u dzieci powyżej 12 roku życia. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę (np. po silnym nasłonecznieniu). Zaniechać stosowania w przypadku wystąpienia podrażnienia. Do użytku zewnętrznego.
Numer pozwolenia na obrót 1403
Zagrożenie Tak
Bezpieczny dla ludzi Tak
Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 198 op. zb. (DU)
Piktogramy GHS Gazy łatwopalne, Wyroby aerozolowe, Substancje ciekłe łatwopalne, Substancje stałe łatwopalne, Substancje i mieszaniny samoreaktywne, Substancje ciekłe piroforyczne, Substancje stałe piroforyczne, Substancje i mieszaniny samonagrzewające się, Substancje i miesznaniny, które w kontakcie ze wodą wydzielają gazy łatwopalne, Nadtlenki organiczne, Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej
Rodzaj zagrożenia (H222) Skrajnie łatwopalny aerozol. (H229) Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. (H319) Działa drażniąco na oczy. (H412) Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.
Waga jednostkowa brutto 0,13 kg
Substancje aktywne N,N-dietylo-m-toluamid (DEET) (CAS 134-62-3) 25g/100g.
Trwałość od otwarcia 48 mies.
Hasła ostrzegawcze niebezpieczeństwo
Zakres stosowania do użytku zewnętrznego
Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: S.C. Johnson
Ulica i numer: Taśmowa 7
Kod pocztowy i miasto: 02-677 Warszawa PL
Karta charakterystyki produktu Kliknij w link
Zawartość nominalna 100 ml
Gwarancja 37 mies.
pokaż wszystko