AEROZOL DO MEBLI PRONTO CLASSIC 300ML

favorite_border

Numer artykułu: 37930609

Marka: Pronto

Konsystencja: Aerozol
Skład: <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne 5-15% węglowodory alifatyczne kompozycja zapachowa Limonene 2-Bromo-2-nitropropane-1,3-diol
Zastosowanie - materiał: Drewno, Szkło, Plastik
Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć. Trzymając aerozol pionowo spryskać powierzchnię z odległości ok. 20 cm lub bezpośrednio na ściereczkę. Dla najlepszego efektu wypolerować czystą, miękką ściereczką. Nie używać na niezabezpieczonym drewnie, podłogach, wannach. Przed pierwszym użyciem przetestować w mało widocznym miejscu.
Zapach: Bezzapachowy
zobacz więcej »
12.12
11.06
1 szt. z VAT
-9%
8.99 PLN netto
36.83 PLN brutto za litr
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 10.79 PLN

Numer artykułu: 37930609

Koszt dostawy: od 9.99 PLN
Dostępne zapachy:
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

AEROZOL DO MEBLI PRONTO CLASSIC 300ML

AEROZOL DO MEBLI PRONTO CLASSIC 300ML
AEROZOL DO MEBLI PRONTO CLASSIC 300ML

Opis szczegółowy AEROZOL DO MEBLI PRONTO CLASSIC 300ML keyboard_arrow_down

Pronto Expert Care do powierzchni drewnianych w aerozolu - Classic nadaje połysk i przywraca piękny wygląd drewnianym meblom w całym domu. Usuwa kurz i odciski palców. Tworzy lśniącą warstwę ochronną bez pozostawiania woskowej powłoki. Nadaje połysk i jednocześnie chroni drewniane powierzchnie. Usuwa odciski palców, smugi i inne zabrudzenia w ciągu kilku sekund, zapewniając jednocześnie ochronę i błyszczącą powłokę. Możesz mieć pewność, że Twoje delikatne i cenne powierzchnie będą błyszczeć i pozostaną nienaruszone. Środek do polerowania mebli Pronto w sprayu pielęgnuje Twoje drewniane powierzchnie, poprawiając wygląd mebli, nadając im piękny połysk i ochronę, jednocześnie zapewniając odświeżający zapach. Świetnie nadaje się również do nabłyszczania innych wykończonych, uszczelnionych powierzchni, w tym drewna, skóry, granitu, stali nierdzewnej, laminatu i kwarcu. Łatwy w użyciu spray do polerowania drewna sprawia, że ​​uzyskanie pożądanej ochrony i połysku jest proste. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, marka Pronto specjalizuje się w pielęgnacji i ochronie drewna. Chroni je, jednocześnie delikatnie czyszcząc i podkreślając ich urodę i wykończenie.
pokaż wszystko

Parametry produktu AEROZOL DO MEBLI PRONTO CLASSIC 300ML keyboard_arrow_down

Konsystencja Aerozol
Skład <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne 5-15% węglowodory alifatyczne kompozycja zapachowa Limonene 2-Bromo-2-nitropropane-1,3-diol
Zastosowanie - materiał Drewno, Szkło, Plastik
Sposób użycia Przed użyciem wstrząsnąć. Trzymając aerozol pionowo spryskać powierzchnię z odległości ok. 20 cm lub bezpośrednio na ściereczkę. Dla najlepszego efektu wypolerować czystą, miękką ściereczką. Nie używać na niezabezpieczonym drewnie, podłogach, wannach. Przed pierwszym użyciem przetestować w mało widocznym miejscu.
Zapach Bezzapachowy
Hasła ostrzegawcze uwaga
Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 63 op. zb. (DU)
Zagrożenie Tak
Trwałość od otwarcia 99999 mies.
Rodzaj zagrożenia H229
Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w Holandia
Waga jednostkowa brutto 0,38 kg
Zawartość nominalna 300 ml
Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: S.C. Johnson
Ulica i numer: Taśmowa 7
Kod pocztowy i miasto: 02-677 Warszawa PL
Karta charakterystyki produktu Kliknij w link
pokaż wszystko

Inne produkty z kategorii  Środki do czyszczenia mebli