PŁYN DO CZYSZCZENIA PRALEK AUTOMATYCZNYCH FRISCHER 250 ML

favorite_border

Numer artykułu: 18955666

Marka: Frischer

Zastosowanie: Do czyszczenia pralek automatycznych.
Skład: Zawiera mieszaninę poreakcyjną 5-chloro-2-metylo-2H-izotiazol-3-onu i 2-metylo-2H-izotiazol-3-onu (3:1). Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Skład zgodnie z rozp. o detergentach 648/2004/WE: niejonowe środki powierzchniowo czynne (<5%), EDTA i jego sole (<5%), kompozycja zapachowa (LIMONENE), środki konserwujące (methyl-chloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol).
Sposób użycia: Płyn należy stosować przy pustej pralce, bez użycia innego środka do prania. Małą ilość płynu należy nalać na gąbkę i przetrzeć nią szufladę dozownika przeznaczonego na detergent. Następnie wlać płyn z butelki do szufladki dozownika i ustawić cykl prania na 60°C. Po zakończeniu prania usunąć ewentualne resztki brudu z bębna i drzwiczek pralki. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z niewłaściwego stosowania produktu.
niejonowe środki powierzchniowo czynne: mniej niż 5%
EDTA i jego sole: mniej niż 5%
zobacz więcej »
18.33
1 szt. z VAT
14.90 PLN netto
73.32 PLN brutto za litr

Numer artykułu: 18955666

Koszt dostawy: od 9.99 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

PŁYN DO CZYSZCZENIA PRALEK AUTOMATYCZNYCH FRISCHER 250 ML

PŁYN DO CZYSZCZENIA PRALEK AUTOMATYCZNYCH FRISCHER 250 ML
PŁYN DO CZYSZCZENIA PRALEK AUTOMATYCZNYCH FRISCHER 250 ML

Opis szczegółowy PŁYN DO CZYSZCZENIA PRALEK AUTOMATYCZNYCH FRISCHER 250 ML keyboard_arrow_down

Płyn do czyszczenia pralek automatycznych usuwający osad kamienny, resztki brudu oraz proszku do prania. Odświeża wnętrze urządzenia. Zapobiega ponownemu osadzaniu się kamienia I chroni pralkę przed korozją. Składniki pielęgnacyjne płynu powodują, że części gumowe pralki są dłużej elastyczne. Dzięki stosowaniu płynu pralka staje się higienicznie czysta. Regularne stosowanie zapewnia optymalne efekty prania I wydłuża okres eksploatacji pralki.
pokaż wszystko

Parametry produktu PŁYN DO CZYSZCZENIA PRALEK AUTOMATYCZNYCH FRISCHER 250 ML keyboard_arrow_down

Zastosowanie Do czyszczenia pralek automatycznych.
Skład Zawiera mieszaninę poreakcyjną 5-chloro-2-metylo-2H-izotiazol-3-onu i 2-metylo-2H-izotiazol-3-onu (3:1). Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Skład zgodnie z rozp. o detergentach 648/2004/WE: niejonowe środki powierzchniowo czynne (<5%), EDTA i jego sole (<5%), kompozycja zapachowa (LIMONENE), środki konserwujące (methyl-chloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol).
Sposób użycia Płyn należy stosować przy pustej pralce, bez użycia innego środka do prania. Małą ilość płynu należy nalać na gąbkę i przetrzeć nią szufladę dozownika przeznaczonego na detergent. Następnie wlać płyn z butelki do szufladki dozownika i ustawić cykl prania na 60°C. Po zakończeniu prania usunąć ewentualne resztki brudu z bębna i drzwiczek pralki. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z niewłaściwego stosowania produktu.
niejonowe środki powierzchniowo czynne mniej niż 5%
EDTA i jego sole mniej niż 5%
substancje dezynfekujące mniej niż 5%
kompozycje zapachowe mniej niż 5%
Waga jednostkowa brutto 0,28 kg
Rodzaj produktu Środek czyszczący do pralek
Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: Twinpol Sp. z o.o.
Ulica i numer: Aleja Lipowa 48
Kod pocztowy i miasto: 87-126 Obrowo PL
Właściwości produkt czyszczący
Zawartość nominalna 250 ml
Karta charakterystyki produktu Kliknij w link
Zagrożenie Tak
Piktogramy GHS Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej
Rodzaj zagrożenia H319 - Działa drażniąco na oczy
pokaż wszystko