Bezpieczeństwo

Z uwagi na aktualną sytuację w kraju oraz bardzo duże zainteresowanie zakupami online dokładamy starań, aby niezbędne produkty były cały czas dostępne dla naszych Klientów. Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa, w zgodzie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia, wprowadziliśmy pewne ograniczenia oraz zmieniliśmy sposób funkcjonowanie sklepu Selgros24.pl.


Dostępność infolinii 

 

Cały czas staramy się zwiększyć dostępność infolinii Selgros24.pl poprzez zatrudnienie nowych pracowników. Obecnie jednak próba kontaktu poprzez ten kanał komunikacji może być mocno ograniczona, dlatego prosimy o cierpliwość. Zachęcamy również do korzystania z formularza kontaktowego lub kierowania zapytań bezpośrednio na adres dok@selgros24.pl.


Asortyment i limity zamówień 

 

Staramy się zapewnić wszystkim Klientom dostęp do niezbędny produktów. Dlatego wprowadziliśmy następującego ograniczenia:

• Maksymalnie 2 zamówienia na jedno konto Klienta w ciągu jednego dnia,

• Maksymalnie 20 pozycji produktowych w jednym zamówieniu.

Po osiągnięciu jednego z powyższych limitów, w trakcie składania zamówienia pojawi się stosowna informacja.

 

Dokładamy starań, aby utrzymać możliwie szeroki wybór produktów w naszym sklepie internetowym, jednak niektóre z nich mogą być dostępne w ograniczonej liczbie lub czasowo niedostępne w ogóle. Prosimy o składanie racjonalnych zamówień.

 

Realizacja dostaw 

 

Wszystkie złożone zamówienia staramy się realizować tak szybko, jak to możliwe. Jednak z uwagi na obecną sytuację, która skutkuje bardzo dużym zainteresowaniem zakupami online, termin realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.

 

Bezpieczny magazyn 

 

W magazynie sklepu internetowego Selgros24.pl wprowadziliśmy specjalne procedury bezpieczeństwa, które obejmują m.in. regularną dezynfekcję blatów, wózków i innych urządzeń wykorzystywanych do kompletacji i pakowania zamówień. Ponadto, każdy Pracownik magazynu został wyposażony w niezbędne środki ochronne (takie jak rękawiczki i płyny dezynfekcyjne). Dokładamy starań, aby maksymalnie ograniczyć bezpośredni kontakt z zamówionymi produktami przed dostawą.