Bezpieczeństwo płatności i ochrona danych osobowych

Ochrona danych osobowych

Wszystkie dane Zamawiającego są chronione certyfikatem bezpieczeństwa, który zapobiega wyciekowi danych osobowych jak również poufnych informacji do innych podmiotów zaangażowanych w proces towarzyszący zamówieniu.

 

 

Bezpieczeństwo płatności

Wysoki poziom bezpieczeństwa transakcji obsługiwanych przez eCard S.A. zapewnia zastosowanie m.in. następujących zabezpieczeń:

  • technologii 3D Secure (Verified by VISA oraz MasterCard SecureCode) – eCard S.A. jako pierwszy w Polsce wdrożył to zabezpieczenie,
  • bezpiecznego, 256-cio bitowego szyfrowania SSL.


Polityka bezpieczeństwa jest realizowana w oparciu o wymagania i procedury publikowane przez organizacje płatnicze, indywidualne rozwiązanie opracowane z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych a także wieloletnie doświadczenie. W celu zapewnienia nieprzerwanego i bezawaryjnego działania usługi na najwyższym poziomie eCard S.A. wykorzystuje szereg narzędzi zapewniających jednocześnie bezpieczeństwo i ochronę danych.


Usługa świadczona jest przez eCard S.A. w dwóch niezależnych centrach przetwarzania danych. Centra te są w pełni zgodne z wymogami Visa i MasterCard co oznacza odpowiednie procedury dostępu fizycznego, zmian oprogramowania, wykrywania włamań. eCard S.A. wykonuje na bieżąco wszelkie wymagane testy w tym zakresie.  eCard S.A. jest spółka akcyjna, o kapitale zakładowym w wysokości 16.840 000 zł. Jako Agent Rozliczeniowy w rozumieniu Ustawy o elektronicznych instrumentach płatniczych, eCard S.A. podlega nadzorowi Prezesa Narodowego Banku Polskiego.


  Zabeczpiecza Certum