Kategorie poradników

Poznaj Dni Darmowej Dostawy w Selgros24

Darmowa dostawa w Selgros24 to ukłon w stronę naszych klientów. Zawsze dążymy do oferowania najlepszych cen i najwyższej jakości obsługi.

Dzięki proponowanemu rozwiązaniu możesz cieszyć się wygodnym i szybkim zakupem ulubionych produktów do domu, biura lub gdziekolwiek ich potrzebujesz.

 

Selgros – zakupy online i darmowa dostawa


Darmowa dostawa do domu w Selgros dotyczy wszystkich produktów, bez względu na to, czy są to artykuły spożywcze, artykuły gospodarstwa domowego, artykuły dekoracyjne, artykuły ogrodowe czy też inne produkty. Uważamy, że nasi klienci zasługują na maksymalną wygodę i elastyczność.  
Oferujemy bogaty wybór ponad 20.000 artykułów spożywczych i przemysłowych. Wciąż wprowadzamy w każdej kategorii nowości, aby dopasować ofertę do potrzeb konsumentów.  
Dzięki zakupom online, bez wychodzenia z domu i z darmową dostawą, można wypróbować np. kilka rodzajów kaw, czy herbat z różnych zakątków świata.

 

Dzień Darmowej Dostawy w Selgros – kto może skorzystać?

 

Selgros24 oferuje darmową dostawę, aby pomóc w oszczędzaniu czasu i pieniędzy. By zostać klientem sklepu, nie musisz być przedsiębiorcą. Zakupy może zrobić każda osoba, również nie posiadająca karty Selgros.

 

Warunki Dnia Darmowej Dostawy w Selgros

 

Aby skorzystać z darmowej dostawy, należy zrobić zakupy powyżej 100 złotych w sklepie internetowym Selgros24. W koszyku mogą znaleźć się produkty zarówno w promocyjnych cenach, jak i te z wyprzedaży. Promocja obejmuje pojedyncze zamówienia bez produktów gabarytowych opłacone przelewem lub kartą kredytową. W przypadku wyboru płatności za pobraniem doliczona jest kwota 5 złotych brutto za obsługę płatności przez firmę kurierską.  

Wszystkie zamówienia w sklepie internetowym Selgros24 zostaną zrealizowane za pośrednictwem firm kurierskich DB Schenker, Inpost i DPD wyłącznie na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej. Szczegóły regulaminu darmowych dostaw dostępne są tutaj. Standardowy kosz dostawy, termin dostarczenia zamówienia oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie obsługi kurierskiej również są dostępne pod wspomnianym adresem.  

Zapraszamy do korzystania z naszej wyjątkowej oferty!