PIELUCHOMAJTKI SUPER SENI MEDIUM A10 10 SZT.

favorite_border

Numer artykułu: 31858939

Marka: Seni

Rodzaj: Pieluchy dla dorosłych
Rozmiar: M
Sposób użycia: Przed założeniem pieluchy należy ją aktywować, czyli w 2 krokach przygotować do użycia. Dzięki tym czynnościom chłonność wyrobu zostanie maksymalnie wykorzystana. 1. Rozłóż pieluchę, chwyć ją za dwa końce i lekko pociągnij. 2. Złóż pieluchę wzdłuż na pół. Sposób użycia: 1. Aktywowane pieluchomajtki włóż między nogi trzymając produkt ułożony w formie łódki. 2. Dopasuj pieluchomajtki z tyłu i z przodu tak, aby dokładnie przylegały do ciała. 3. Umocuj pieluchomajtki za pomocą elastycznych przylepcorzepów, zaczynając od dolnego zapięcia, które przyczep lekko skośnie do góry. Po umocowaniu dolnych zapięć, umocuj górne przylepcorzepy, dopasowując pieluchomajtki do talii. 4. Po zapięciu pieluchomajtek upewnij się, czy pielucha dobrze leży i przylega do ciała, czy osłonki nie są zwinięte i czy w żadnym miejscu pielucha nie wpija się w ciało. 5. Zużyte pieluchomajtki zwiń i wyrzuć do kosza na śmieci. Nie wyrzucaj zużytego wyrobu do toalety.
Wskaźnik wilgotności: Tak
Wydawanie: Bez recepty
zobacz więcej »
26.20
1 szt. z VAT
24.95 PLN netto

Numer artykułu: 31858939

Darmowa dostawa: dla zamówień od 199.00 PLN
Chcesz zamówić większe ilości - skontaktuj się z nami »
Towar w magazynie
Dodaj

PIELUCHOMAJTKI SUPER SENI MEDIUM A10 10 SZT.

PIELUCHOMAJTKI SUPER SENI MEDIUM A10 10 SZT.
PIELUCHOMAJTKI SUPER SENI MEDIUM A10 10 SZT.

Opis szczegółowy PIELUCHOMAJTKI SUPER SENI MEDIUM A10 10 SZT. keyboard_arrow_down

To pieluchomajtki "dzienne", czyli o standardowym poziomie chłonności. Rozmiar medium przeznaczony jest dla osób, których obwód w pasie wynosi 75-110cm. Pieluchomajtki oddychające są doskonałe dla osób z wrażliwą skórą skłonną do podrażnień. Cechuje je: •chłonność - podwójny wkład chłonny z superabsorbentem •dopasowanie - elastyczne ściągacze taliowe i przędza elastyczna w części pachwinowej oraz dwie pary różnej szerokości przylepcorzepów, zapewniających trwałe mocowanie •komfort - indykator wilgotności, miękka warstwa zewnętrzna (laminat oddychający) •bezpieczeństwo - wilgoć utrzymywana jest wewnątrz, z daleka od skóry; paroprzepuszczalność warstwy zewnętrznej redukuje powstawanie odparzeń i odleżyn; falbanki boczne zapobiegają wyciekom; brak lateksowych elementów zmniejsza ryzyko reakcji alergicznych •dyskrecja - dzięki białej barwie warstwy zewnętrznej i jej podobieństwu do materiału, pieluchomajtki są niewidoczne nawet pod jasną odzieżą i nie szeleszczą; specjalna właściwość odour stop redukuje powstawanie nieprzyjemnego zapachu •czytelne oznaczenie rozmiarów: extra small = 0; small = 1; medium = 2; large = 3; extra large = 4 dostępne rozmiary: obwód w pasie extra small 40cm-60cm small 55cm- 80cm medium 75cm-110cm large 100cm-150cm. Extra large 130cm-170cm
pokaż wszystko

Parametry produktu PIELUCHOMAJTKI SUPER SENI MEDIUM A10 10 SZT. keyboard_arrow_down

Rodzaj Pieluchy dla dorosłych
Rozmiar M
Sposób użycia Przed założeniem pieluchy należy ją aktywować, czyli w 2 krokach przygotować do użycia. Dzięki tym czynnościom chłonność wyrobu zostanie maksymalnie wykorzystana. 1. Rozłóż pieluchę, chwyć ją za dwa końce i lekko pociągnij. 2. Złóż pieluchę wzdłuż na pół. Sposób użycia: 1. Aktywowane pieluchomajtki włóż między nogi trzymając produkt ułożony w formie łódki. 2. Dopasuj pieluchomajtki z tyłu i z przodu tak, aby dokładnie przylegały do ciała. 3. Umocuj pieluchomajtki za pomocą elastycznych przylepcorzepów, zaczynając od dolnego zapięcia, które przyczep lekko skośnie do góry. Po umocowaniu dolnych zapięć, umocuj górne przylepcorzepy, dopasowując pieluchomajtki do talii. 4. Po zapięciu pieluchomajtek upewnij się, czy pielucha dobrze leży i przylega do ciała, czy osłonki nie są zwinięte i czy w żadnym miejscu pielucha nie wpija się w ciało. 5. Zużyte pieluchomajtki zwiń i wyrzuć do kosza na śmieci. Nie wyrzucaj zużytego wyrobu do toalety.
Wskaźnik wilgotności Tak
Wydawanie Bez recepty
Refundowany Tak
Okres przydatności 1826 dni (dzień)
Typ pakowania Opakowanie foliowe
Ilość sztuk w opakowaniu 10 szt.
Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: TORUŃSKIE ZAKŁADY MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH SA
Ulica i numer: ŻÓŁKIEWSKIEGO 20/26
Kod pocztowy i miasto: 87-100 TORUŃ PL
Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w Polska
Testowany dermatologicznie Tak
Waga jednostkowa brutto 0,99 kg
Skład/Surowiec celuloza, superabsorbent, włókniny, przędza,tusz indykacyjny, kleje, naturalny ekstrakt
Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 15 op. zb. (DU)
pokaż wszystko